Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2017 byly zveřejněny tyto aktuality:

27.5.NISA OPENElévové jedou na výherní vlně! Porazili Gorily Plzeň 5:3 *** Elévové se do druhého dne dobře vyspali. Vybojovali výhru nad Ústím! *** Přípravka black proti Spartě dnes skórovali 14:2. 🙂 *** Na turnaji je i jeden z týmů Start 98 Táborská. Výsledky tří krásných zápasů je jedna prohra a dvě výhry se získaném skóre 13:8. Dnes jsme také slavili trojité narozeniny, takže jsme měli ve hře speciální narozeninové komando 🙂
22.5.Zrušené tréninkyOd středy 24. 5. 2017 do úterý 30. 5. 2017 odpadají tréninky kvůli výjezdu do Falunu, Nisa Open a úterní náborové akci Staň se Starťákem.
3.5.ŽenyStartky v neděli odehrály poslední zápasy sezóny. Ačkoliv holky byly bez několika hráček a trenéra, i tak dokázaly za pomoci diváku vyhrát oba zápasy. Díky výhře 4:3 na SKV se tak umístily na 1. místě. Holkám gratulujeme a přejeme další skvělé sezóny
2.5.elévové - konec sezonyV sobotu ukončili sezónu i naši elévové. Nasazením a dobrým herním výkonem si zajistili nejvyšší koš "A" i pro příští sezónu. Děkujeme všem rodičům za velkou podporu!
2.5.Elévové yellowTaké elévové yellow v sobotu odehráli poslední zápasy této sezony. Ačkoliv prohráli zápasy ve skupině, v posledním zápase zabojovali a nakonec vyhráli a udrželi čtvrtý koš. Klukům patří velká gratulace za snahu a bojovnost.

Facebook