Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2021 vyšly tyto články:

29.1.Další víkend plný florbalu!Karolína Laura Hornová​Poslední lednový víkend nabídne další dva zápasy v rámci 14. a 15. kola Extraligy žen. V sobotu 30.1. se ženy Tigers představí na Jižním Městě, kde budou čelit dalšímu týmu z TOP 3 extraligové tabulky a od 17 hodin vyzvou Chodov. V neděli 31.1. čeká ženy pouze přesun na opačnou střídačku a od 16 hodin budou opět v jihoměstské hale hostit FBK Jičín.
25.1.Velká soutěž pro členy Floorball Group! Konečné výsledky!RedakcePřipravili jsme pro členy Floorball Group dlouhodobou soutěž! K jejímu ovládnutí budete muset mít základní znalosti o elitních týmech Floorball Group, budete muset sledovat videopřenosy vybraných utkání a samozřejmě budete potřebovat i trochu toho pověstného štěstíčka.
25.1.Restart sezony se povedl napůl!Karolína Laura HornováDlouho očekávaný okamžik je za námi. Extraliga žen se po dlouhé pauze zaviněné epidemiologickou situací konečně rozjela. První víkend se výsledkově vydařil napůl.
21.1.Ženy čeká náročný restart soutěže!Karolína Laura Hornová​Po dlouhé pauze, která trvala přes tři měsíce, se opět hlásí o slovo Extraliga žen. Restart soutěže přinese našemu A týmu šanci na reparát v zápase proti FBC Ostrava a také další střet s brněnskými Bulldogs.
12.1.Extraliga žen je zpět!RedakceDlouho očekávané rozhodnutí padlo. Ministerstvo schválilo požadavek na výjimku pro naši nejvyšší soutěž žen. Náš tým tygřic se tak opět dočká ligových klání. Restart by mohl nastat o víkendu 23. a 24. ledna.

Facebook