Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V prosinci 2021 vyšly tyto články:

2.12.Elitní týmy podlehly brněnským soupeřům v prodloužení!Karolína Laura HornováElitní týmy se utkaly se soupeři z moravské metropole. Bohužel se ani jednomu nepodařilo urvat více než jeden bod za prohry v prodloužení.
4.12.Do Kunratic přijedou budějovičtí Štíři!Karolína Laura HornováO víkendu má 1. liga mužů na programu 17. kolo, které odstartuje souboj Startu s Budějovicemi. Kunratice se představí na domácí půdě proti Štírům od 16 hodin.
4.12.Náš tým má na mnohem víc, ví odchovankyně tygřic Vanda ŠnajberkováKarolína Laura HornováPolovina základní části je minulostí a každý celek v nejvyšší ženské soutěži minimálně jednou poměřil síly se všemi ostatními týmy. Extraligové palubovky zejí prázdnotou, neboť se všechny zraky momentálně upínají k vyřazovacím bojům na světovému šampionátu. Zakrátko se ale extraligový kolotoč opět roztočí. V jakém rozpoložení do něj naskočí Tigers? I o tom se nám rozpovídala zkušená obránkyně Vanda Šnajberková.
7.12.Muži nezvládli utkání s Budějovicemi!Karolína Laura HornováStart si nedokázal o uplynulém víkendu poradit s jihočeským celkem a ze souboje dvou týmů ze středu tabulky odešel poražen.
11.12.Muži vyzvou Bulldogs Brno!Karolína Laura HornováDruhou prosincovou neděli se Kunratice vydají na Moravu. V rámci 18. kola 1.ligy mužů se od 19 hodin postaví třetímu celku tabulky.
11.12.Tygřice čeká derby s Panthers!Karolína Laura HornováExtraliga je po reprezentační pauze v plném proudu a ženy mají před sebou veledůležité utkání. Na půdě Panthers se pokusí odčinit zkrat z předchozího soutěžního zápasu. 14. kolo extraligy žen začíná v neděli ve 13 hodin.
14.12.Tygřice berou z derby všechny body!Karolína Laura HornováNávrat do extraligy po reprezentační pauze se povedl na jedničku. V neděli se Tigers představily na půdě Panthers Praha. Svým soupeřkám vrátily porážku z prvního vzájemného zápasu a zaslouženě si připsaly tři body za výhru 9:6.
14.12.Muži v těžkém utkání podlehli favoritovi z Brna!Karolína Laura HornováNavzdory tomu, že oba celky dělí v tabulce pět příček, se rozhodně nejednalo o jednoznačný zápas. Naopak Kunratice v bouřlivé atmosféře haly SportPoint sympaticky držely s favoritem krok, ale Brňané v závěru ukázali svou sílu a zapsali vydřené vítězství 8:5.
18.12.Tygřice čeká poslední zápas před vánoční pauzou!Karolína Laura HornováPředtím než zavládne vánoční atmosféra a extraliga se opět na chvíli odmlčí, odehraje se 15. kolo základní části. Do Prahy přijede ostravské FBC, semifinalista Poháru Českého florbalu. Zápas na Jižním Městě startuje v 16 hodin.
18.12.Poslední předvánoční zápas odehrají muži proti Kladnu!Karolína Laura HornováSobotní program obstarají kromě žen také muži. Ti se stejně tak představí na domácí půdě, kde budou čelit kladenským Kanonýrům. Zápas 19. kola startuje v Kunraticích v 17 hodin.
23.12.Zápas protkaný přesilovkami ovládlo Kladno!Karolína Laura HornováStart má za sebou poslední zápas roku. Na domácím hřišti sice předvedl lepší výkon než v říjnu, na body to ale proti Kladnu opět nestačilo. Nově čtvrtý celek tabulky uštědřil Kunraticím porážku 5:1.
23.12.V posledním zápase roku ženy nebodovaly!Karolína Laura HornováKonečné skóre 9:2 pro FBC Ostrava znamenalo i poslední výsledek tygřic v roce 2021. Tygřice podlehly třetímu celku tabulky a pauzu tak stráví na osmém místě.

Facebook