Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2022 vyšly tyto články:

30.5.Návrat ze Švédska s kopou zkušeností!RedakcePo covidové odmlce vyrazily týmy Floorball Group opět do Švédska. Cílová stanice byl tentokrát Kalmar a součástí výpravy byl i jeden dívčí tým Startu.
25.5.Kalmarsund Floorball Cup 2022RedakcePo dvouleté odmlce vyrážíme do Švédska. Po letech, kdy jsme navštěvovali turnaj ve Falunu, vyzkoušíme novou destinaci. Tou je město Kalmar, které bude hostit premiérový ročník Kalmarsund Floorball Cupu. Hrát se bude od čtvrtka do neděle a v akci bude více než 200 hráčů a hráček klubů Floorball Group.
20.5.Informace o konání Valné Hromady Spolku Start98 Kunratice z.s. RedakceVážení členové našeho klubu. Rádi bychom Vás informovali, že dne 21. 6. 2022 proběhne Valná Hromada našeho Spolku Start98 Kunratice z.s. Níže přidáváme základní informace k plánovanému setkání.
11.5.Florbalové dny jsou tady!RedakceVenku je krásné počasí a byla by velká škoda trávit čas pouze ve sportovních halách. Proto jsou tu Florbalové dny, které dostávají florbal na venkovní hřiště. V pondělí 9. května vyrostla na venkovním hřišti u ZŠ Kunratice florbalová aréna speciálním povrchem a mantinely.

Facebook