Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2021 vyšly tyto články:

27.6.FG týmy přivezly z Brna 4 medaile!RedakcePo dlouhých měsících bez florbalu se konečně rozjíždí náš milovaný kolotoč zápasů a turnajů. Vůbec poprvé se naše týmy představily v rámci turnajů KIDS SERIES a o tomto víkendu už vyrazily i za hranice Prahy. Celkem 6 týmů pod hlavičkou Floorball Group vyrazilo do Brna na tradiční Open Game. A týmy složené z hráčů a hráček Chodova, Startu i Traverzy si vedly opravdu skvěle! Přivezly hned 4 medaile!
3.6.#NAFLORBAL UŽ TO ZASE JDE..Redakce.. hrajeme v hale i pod širým nebem a z klubu zní…„jsme zpátky a těšíme se na všechny“, hlásí šéftrenéři klubu!
3.6.Na mistrovství chci být pro tým přínosem, hlásí KovaříkováKarolína Laura HornováKlubová odchovankyně, nadějná útočnice a juniorská reprezentantka zažila sezónu plnou zvratů a nečekaných událostí. Kateřina Kovaříková, která v klubu působí už 13 let, si letos vyzkoušela, jaké to je, když na ni celý tým spoléhá ve střílení gólů. Musela se vypořádat s novým složením týmu a nebo také dvojnásobným odložením juniorského světového šampionátu.

Facebook