Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červenci 2021 vyšly tyto články:

5.7.Kristýna Janglová: V budoucnu bych se chtěla poprat i o ženskou reprezentaci!Karolína Laura HornováKromě Kateřiny Kovaříkové a Kristiny Zlatníkové působí v reprezentačním týmu juniorek i Kristýna Janglová. Brankářka týmu z Jižního Města prošla celým dvouletým cyklem a v září ji čeká odložené mistrovství světa. Řeč byla také o detailní analýze brankářských zákroků nebo o plánech do dalších let.
6.7.Dívčí týmy budou bojovat na Prague GamesRedakceTři týmy budou na letošních Prague Games reprezentovat žluto-černé barvy Startu. Jedná se o dívčí týmy v kategoriích G14, G16 a G18. Kromě toho samozřejmě mnoho našich hráčů vypomůže týmům Chodova v kategoriích, kde se nepovedlo postavit ryze kunratický tým.
15.7.Tři týmy, tři medaile. Takové byly letošní Prague Games!Karolína Laura HornováPrvní červencový týden se v Praze tradičně nesl ve znamení florbalu. Od 7. do 10. července se v hlavním městě konal turnaj Prague Games, na kterém nechyběly ani naše dívčí týmy.
23.7.Tygřice na startu nové sezony!RedakceTygřice mají za sebou první část letní přípravy a tak je na čase představit si kádr pro novou sezónu. Tým doznal několika změn a to včetně trenérského posílení. Ale úpravy potkaly i soupisku. Pojďme si všechny novinky představit.

Facebook