Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2022 vyšly tyto články:

28.1.Muži v Kunraticích přivítají Letku!Karolína Laura HornováZákladní část druhé nejvyšší soutěže mužů se chýlí ke konci, má na programu už 24. kolo. Start se tentokrát představí na domácí půdě, kde v sobotu od 18 hodin vyzve FBC Letka.
28.1.Tygřice čeká souboj s Vítkovicemi!Karolína Laura HornováDaleký výjezd musí v sobotu absolvovat naše ženy. Vypraví se do Ostravy, kde od 18 hodin na Dubině vyzvou vítězky letošního Poháru českého florbalu.
26.1.Tygřice otočily zápas s Jičínem a přiblížily se playoff!Karolína Laura HornováOba týmy si byly vědomy, o co se hraje, což se podepsalo na průběhu utkání. Pro diváka nepříliš atraktivní zápas plný soubojů nakonec dopadl lépe pro Tigers. Tým z Jižního Města zvítězil poměrem 6:4 a udělal velký krok směrem k vyřazovacím bojům.
24.1.Start je jednou nohou v předkole, v sobotu získal tři body v Havířově!Karolína Laura HornováMuži dokázali i v oslabené sestavě porazit Slovan Havířov a upevnili si tak osmou pozici. Do konce základní části zbývají tři kola, přičemž když Kunratice vyhrají i příští týden, budou se moci připravovat na vyřazovací boje.
22.1.Ženy čeká důležitý zápas s Jičínem!Karolína Laura HornováTygřice se po týdnu opět představí na domácí půdě. Tentokrát budou v neděli hostit Jičín, svého tabulkového souseda. Zápas osmého a devátého celku tabulky od 18 hodin uzavře 19. kolo základní části.
21.1.Start čeká zápas na půdě posledního celku tabulky!Karolína Laura HornováPo týdnu se muži představí dalšímu havířovskému soupeři. Tentokrát mají ale na programu výjezd na východ republiky v rámci 23. kola základní části. Zápas se Slovanem sehrají v sobotu od 16 hodin.
17.1.Ženy v derby opět doplatily na špatnou produktivitu!Karolína Laura HornováTygřice sehrály s Bohemians vyrovnanou partii, v určitých pasážích měly nad soupeřkami dokonce herní převahu. Nevyužité gólové příležitosti se ale podepsaly na konečném stavu utkání, ve kterém ženy padly 3:5.
17.1.Muži ztratili slibně rozehrané utkání s Torpedem v prodloužení!Karolína Laura HornováStart měl zápas skvěle rozehraný, nakonec ale doplatil na špatnou koncovku, díky čemuž se Havířov dokázal vrátit do zápasu. Torpedo dovedlo utkání až do prodloužení, kde průběh zápasu definitivně zvrátilo na svou stranu. Kunratice tak zapsaly jeden bod za porážku 5:6.
14.1.Tygřice budou doma čelit FbŠ Bohemians!Karolína Laura HornováDruhé utkání v tomto týdnu čeká ženy v sobotu od 15:30. V 18. kole vyzvou zelenobílý celek, který přijede na Jižní Město v pozici lépe postaveného týmu v tabulce.
14.1.Start přivítá na Jižním Městě Torpedo Havířov!Karolína Laura HornováMuži odehrají 22. kolo základní části netradičně na jihoměstské hale. Oba elitní týmy tak budou v akci hned po sobě, přičemž muži svůj duel zahájí v 18:30.
13.1.Tygřice zdolaly Boleslav a posunuly se na sedmou příčku!Karolína Laura HornováV dohrávce 17. kola sehrály ženy zápas s Mladou Boleslaví, ve kterém po celou dobu jasně dominovaly. S klidem tak dokráčely k výhře 9:3 a zapsaly tři body, díky čemuž se vyhouply na sedmou příčku tabulky.
10.1.Utkání plné emocí ovládlo Ústí!Karolína Laura HornováV bouřlivé atmosféře haly Sluneta Start vysoko podlehl vedoucímu celku soutěže. Pražané po nepříliš dobrém výkonu zapsali výsledek 2:9 a domů tak odjeli s prázdnou.
10.1.Tygřice čeká dohrávka s Mladou Boleslaví!Karolína Laura HornováŽeny se netradičně představí na jihoměstské Jedenáctce ve všední den. V úterý budou v dohrávce 17.kola hostit od 19 hodin Mladou Boleslav.
8.1.Start může na severu Čech zopakovat senzaci!Karolína Laura HornováDruhou lednovou sobotu se muži vypraví do Ústí, kde odehrají 21. kolo základní části. Utkání proti druhému celku tabulky začne ve sportovní hale Sluneta v 19 hodin.
3.1.Tygřice suverénně zvítězily nad Bulldogs!Karolína Laura HornováPrvní zápas roku zvládly ženy na výbornou. Kristýna Janglová zapsala čisté konto a ofenziva se také prezentovala skvěle. Tigers v utkání dominovaly od samého začátku a z Brna si odvezly tři body za výhru 7:0.
3.1.Muži si v prvním zápase roku poradili s Petrovicemi!Karolína Laura HornováPovedený vstup do roku 2022 zaznamenal i mužský tým Startu. Ten přivítal na domácí půdě Petrovice, kterým vrátil porážku z prvního vzájemného utkání. Díky výhře 5:1 si pražský celek pojistil osmé místo tabulky.
1.1.Tygřice vstoupí do nového roku na půdě Bulldogs!Karolína Laura HornováPo svátcích se do akce vrací ženský tým. Hned druhý den roku 2022 se představí v Brně, kde vyzve v 16. kole základní části od 17 hodin poslední celek tabulky.
1.1.Kunratice v prvním zápase roku přivítají Petrovice!Karolína Laura HornováKrátká vánoční pauza je u konce a florbalové soutěže se opět rozjíždí. Mužský tým se v neděli od 17 hodin představí na domácí půdě, kde bude usilovat o skalp Petrovic. Ty se ve 20. kole základní části pokusí získat tři body na úkor Kunratic a posunout se na 11. příčku tabulky.

Facebook