Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V říjnu 2021 vyšly tyto články:

28.10.Muže čeká havířovský dvojboj!Karolína Laura HornováVe sváteční den se muži vypraví do Havířova, kde vyzvou od 15 hodin domácí Torpedo. V sobotu zase přijede do Kunratic havířovský Slovan, který Start hostí od 17 hodin.
27.10.Sváteční utkání s Panthers a sobotní výjezd do Boleslavi!Karolína Laura HornováNa programu Extraligy žen je deváté a desáté kolo. Tigers se nejprve představí doma proti Panthers a následně se vydají do Mladé Boleslavi. Obě utkání se rozehrají v 17 hodin.
26.10.Tři body zůstaly v Kunraticích, muži senzačně přehráli Ústí!S98 - FUS 7:3, 9.kolo | Karolína Laura HornováVelmi cenné tři body získal Start díky výhře nad favorizovaným Ústím. Pražané se prezentovali výbornou obranou a těžili z dobré produktivity. Severočechy na domácí půdě přehráli 7:3 a zaslouženě naplno bodovali.
26.10.Ženy mají za sebou dvě derby, ve kterých nebodovaly..S98 - CHO 1:8, 7.kolo | Karolína Laura HornováPo reprezentační pauze měla Extraliga žen na programu dvoukolo. Páteční zápas odehrály tygřice na domácí půdě proti Chodovu, který jim uštědřil vysokou porážku. Druhý zápas se konal v neděli ve střešovické Stodole, kde si Start vedl o poznání lépe, ale nakonec všechny body zůstaly soupeři.
22.10.Ženy po reprezentační pauze čekají dvě utkání!Karolína Laura HornováExtraliga žen se po turnaji EFT opět rozjíždí a tygřice odehrají dva náročné duely ve třech dnech. V pátek je čeká od půl osmé jihoměstské derby a v neděli se od 17 hodin utkají ve Stodole s Tatranem.
22.10.Muži hostí Ústí!Karolína Laura HornováV sobotu do Kunratic přijede jeden z adeptů na postup do Superligy. V rámci devátého kola přivítá Start od 18:30 celek z Ústí.
18.10.Nepovedený výjezd, muži v Petrovicích neuspěli!ZFK - S98 8:6, 8.kolo | Karolína Laura HornováNavzdory pozici favorita se Startu utkání v dalekých Petrovicích nepovedlo a domů se vrátili s prázdnou.
16.10.Muže čeká během reprezentační pauzy utkání v Petrovicích!Karolína Laura HornováAčkoli nejvyšší české soutěže čeká přestávka kvůli turnajům EFT, 1. liga mužů běží dál. Druhá nejvyšší soutěž má na programu osmé kolo, které odstartuje sobotní zápas Startu s Petrovicemi od 17 hodin.
13.10.Začínají sklils tréninky FGRedakce
12.10.Černý víkend elitních týmů!RedakceUplynulý víkend nepřinesl elitním týmům ani trochu radosti. Jak muži, tak ženy utrpěli na hřištích svých soupeřů pořádné debakly a tak nezbývá než doufat, že se z toho poučí.
8.10.Muži se představí na půdě Kanonýrů!Karolína Laura HornováSedmé soutěžní kolo muži odehrají na kladenské sportovní hale, kde budou od osmnácti hodin čelit domácím Kanonýrům.
8.10.Ženy čeká výjezd do Ostravy!Karolína Laura HornováV šestém kole extraligy žen narazí tygřice na FBC Ostrava. Druhou říjnovou neděli se představí od 14 hodin v ČPP Aréně.
6.10.Sympatický výkon mužům body nepřinesl!S98 - BRN 6:8, 6.kolo | Karolína Laura HornováV sobotním utkání čelili muži dosud neporaženému celku z Brna. Ačkoli sympaticky bojovali a dostávali soupeře pod tlak, nedokázali už v závěru utkání stáhnout dvougólové manko.
6.10.Tvrdá lekce od mistra. Tygřice podlehly Vítkovicím!S98 - VIT 4:11, 5.kolo | Karolína Laura HornováNa Jižní Město dorazil suverén posledních sezón a uštědřil našim ženám krutou porážku. Tygřice inkasovaly 11 branek a samy se navzdory velkému počtu šancí trefily pouze čtyřikrát.
4.10.ZAČÍNAJÍ KOMPENZAČNÍ TRÉNINKY FGRedakce
1.10.Na Jižní Město přijedou mistryně z Vítkovic!Karolína Laura HornováV sobotu do Prahy zavítá suverén posledních sezón. Páté extraligové kolo rozehrají tygřice s úřadujícími mistryněmi v 16 hodin.
1.10.Muži se v Kunraticích utkají s Bulldogs!Karolína Laura HornováPrvní říjnový víkend nabídne šesté kolo druhé nejvyšší mužské soutěže. Start odehraje svůj zápas v sobotu na domácí palubovce, kde bude od 17:30 hostit brněnské Bulldogs.

Facebook