Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V listopadu 2021 vyšly tyto články:

26.11.Muže čeká výjezd do Brna, kde se pokusí podruhé získat skalp Gullivers!Karolína Laura HornováAčkoliv Livesport Superliga stojí kvůli reprezentační pauze, druhá nejvyšší soutěž pokračuje dál. Tento víkend má na programu 16. kolo a kunratický Start se vypraví do Brna, kde ho čeká důležité utkání s Gullivers. Zápas se v jihomoravské metropoli rozehraje v 19 hodin.
25.11.Tygřice čeká dohrávka s Bulldogs!Karolína Laura HornováAčkoli ženská nejvyšší soutěž momentálně stojí kvůli reprezentační pauze, Start čeká dohrávka odloženého 11. kola. V pátek se představí od 18:30 na Jižním Městě proti Bulldogs Brno.
22.11.Muži sestřelili jaroměřské Sokoly!Karolína Laura HornováPo dvou nevydařených zápasech se Startu podařilo zvítězit. Chuť si spravil na domácí půdě proti Jaroměři, kterou deklasoval 13:4. Zaslouženě tak získal tři body, díky čemuž se momentálně nachází na sedmé příčce v tabulce.
19.11.Do Kunratic přiletí Sokoli, muži se utkají s Jaroměří!Karolína Laura HornováMuže čeká v sobotu další soutěžní zápas. Po dlouhé době se představí na domácí půdě, kde budou od 17 hodin hostit jaroměřské Sokoly.
19.11.Elitní týmy ztratily své zápasy ve třetích třetinách!RedakceSváteční den přinesl utkání obou elitních týmů. Bohužel, ani jeden nepřinesl žluto-černým žádnou radost. I když obě utkání byla dobře rozehrána, tak soupeři dokázali převrátit skóre ve svůj prospěch ve třetích třetinách a sebrali tak všechny body.
16.11.Ve sváteční den se muži utkají s Chomutovem!Karolína Laura HornováStátní svátek s sebou přinese 14. kolo 1. ligy mužů a s ním i souboj Startu s Chomutovem. Pražané se vypraví na severozápad Čech, kde v Městské sportovní hale v Chomutově vyzvou od 16:30 pátý celek tabulky.
16.11.Tygřice čeká před reprezentační pauzou derby s Tatranem!Karolína Laura HornováSváteční program obstará 13. kolo Extraligy žen. Start se po dvojzápase s Chodovem utká s dalším pražským soupeřem. Tentokrát to bude Tatran Střešovice, který vyzve tygřice od 19 hodin na Jižním Městě.
15.11.Těžká neděle elitních týmů, ženy i muži vysoko podlehli favoritům!Karolína Laura HornováJihoměstské derby ženy nezvládly hlavně kvůli velkému počtu obdržených gólů ve druhé třetině. Chodovu nakonec podlehly 13:4. Muži v Karlových Varech drželi s favoritem 40 minut krok, v závěru utkání ale Západočeši spustili kanonádu a vyprovodili hosty s debaklem.
13.11.Muži se představí v Karlových Varech!Karolína Laura HornováDruhá nejvyšší mužská soutěž má na programu 13. kolo. Start čeká výjezd na západ a utkání s Karlovými Vary, posledním soupeřem, se kterým se letos ještě neutkal. Zápas v KV aréně startuje v 17 hodin.
12.11.Tygřice čeká repríza pohárového čtvrtfinále!Karolína Laura HornováV neděli se odehraje 12. kolo Extraligy žen. Odstartuje ho souboj Chodova a Startu, který začne na Jižním Městě v půl druhé odpoledne.
9.11.Muži zapsali důležité vítezství nad Letkou!Karolína Laura HornováNedělní výjezd byl pro Start úspěšný. Z Ostravy si po výhře 6:5 nad FBC Letka přivezl velmi důležité tři body.
6.11.Muži se v neděli utkají s Letkou!Karolína Laura HornováPrvní listopadovou neděli se Start vypraví do Ostravy, kde sehraje v rámci 12. kola 1.ligy zápas s FBC Letka. Utkání ve Sportovní hale Sareza začne v 15 hodin.
1.11.Tygřice trápí produktivita. Ze dvou zápasů vytěžily tři body!Karolína Laura HornováVe čtvrtek hostily ženy Panthers, kterým i přes velký počet šancí podlehly 1:3. V sobotu ale úspěšně složily reparát proti Mladé Boleslavi a z města automobilů přivezly tři body za těsnou výhru 3:2.
1.11.Dva zápasy s havířovskými celky přinesly mužům čtyři body!Karolína Laura HornováStart se ve čtvrtek vypravil na sváteční utkání do Havířova. V zápase s Torpedem dlouho vedl, ale nakonec odjel zpět do Prahy pouze s bodem. V sobotu si doma už svůj náskok nenechal vzít a v utkání se Slovanem Havířov zaslouženě naplno bodoval.

Facebook