Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V únoru 2021 vyšly tyto články:

26.2.Víkendové dvojkolo proti Bohemians a Židenicím!Karolína Laura Hornová​Poslední únorový víkend nabídne souboje se dvěma zbývajícími týmy, s nimiž se Tigers v letošní sezóně dosud nestřetly. V sobotu od 17 hodin přivítají na svém hřišti FbŠ Bohemians a v neděli se vypraví do Brna, kde taktéž od 17 hodin vyzvou K1 Florbal Židenice.
25.2.Střelecké trápení na Hané!Karolína Laura Hornová​Ve středu se v rámci dohrávky sedmého kola vydaly tygřice do Olomouce, kde sehrály vyrovnaný zápas s dalším soupeřem ze středu tabulky. Bohužel i tentokrát z duelu vyšel vítězně náš soupeř. Navzdory poměrně jednoznačnému skóre se ale zápas zprvu vyvíjel pro Start slibně.
24.2.Středeční dohrávka v Olomouci!Karolína Laura HornováPo nepovedeném víkendu dostávají ženy šanci na reparát neobvykle brzy a už ve středu je čeká zápas s Olomoucí.
22.2.Nepovedený víkend bez boduKarolína Laura Hornová​Sobotní zápas dle očekávání, nedělní trest za opakované chyby. I tak by se dal ve zkratce popsat uplynulý herní víkend.
18.2.Po nucené pauze s Vítkovicemi a Panthers!Karolína Laura Hornová​Po dvou týdnech se naše ženy vrací do akce. Reprezentační pauza a následná karanténa juniorských reprezentantek znamenaly pro Start dva víkendy bez soutěžních utkání. Nyní se ale tygřice vrací na extraligové palubovky v plné síle a opět je čekají dvě utkání. V sobotu na Jižním Městě přivítají od 14 hodin Vítkovice a v neděli se vydají do Rudné, kde budou od 16 hodin čelit celku Panthers Praha.
15.2.Patrik Chládek a Jiří Lebeda si zkusí Superligu v dresu SKV!RedakceV poslední den přestupního termínu opouští kádr Startu Patrik Chládek a Jiří Lebeda. Oba budou v nadcházejících měsících působit na Vinohradech. Tam se pokusí přispět k záchraně nejvyšší soutěže.
2.2.Nepovedené derby a odplata Jičínu!Karolína Laura HornováŽeny mají za sebou další dvě soutěžní utkání, ve kterých opět nastoupily proti dvěma zcela odlišným týmům. Stejně jako při prvním víkendu tak zapsaly jen polovinu možných bodů.

Facebook