Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2021 vyšly tyto články:

31.3.Výjezd na půdu lídra!Karolína Laura Hornová​Náročný program nedává ženám možnost k dlouhému odpočinku a už ve středu je čeká další těžký zápas. Tentokrát se vydají do Ostravy, kde sehrají odvetu s úřadujícím mistrem. Zápas na Dubině startuje v 18:30.
29.3.Návrat po pauze úspěšný z poloviny!Karolína Laura Hornová​O uplynulém víkendu ženy odstartovaly dohrávkový maraton.
26.3.Ženy se vrací po vynucené pauze!Karolína Laura Hornová​Ženy byly během uplynulých týdnů nuceny odložit celkem pět utkání. Strašák v podobě koronaviru zavítal i do našich řad a znemožnil tygřicím navázat na povedené výkony z přelomu února a března.
12.3.Nejmladší kategorie Floorball Group lezly na Mt. Everest!RedakceV uplynulých dvou týdnech připravili trenéři našich nejmladších kategorií pro své svěřence soutěž, jejímž cílem bylo vystoupat na nejvyšší horu světa prostřednictvím jakýchkoliv schodů. Celkem se zapojilo 37 hráčů a hráček a některé výkony byly naprosto úžasné!
9.3.Utrápená odveta s Tatranem!Karolína Laura Hornová​V sobotu se ženy představily na půdě Tatranu Střešovice. V okleštěné sestavě se Tigers zápasem doslova protrápily.
5.3.Tygřice čeká další těžká práce!Karolína Laura HornováExtraliga se nadále ubírá zběsilým tempem vpřed a o víkendu naše ženy čekají další dvě kola. V sobotu se od 15 hodin uskuteční druhý zápas proti Tatranu Střešovice v tomto týdnu a v neděli se odehraje odvetný zápas s FBS Olomouc, který začne ve 14 hodin.
4.3.Napínavá přestřelka body nepřinesla!Karolína Laura Hornová​Včerejší dohrávka přinesla velmi napínavou podívanou.
3.3.Středeční dohrávané derby s Tatranem!Karolína Laura Hornová​Po dvou volných dnech čeká naše ženy další soutěžní utkání. V rámci odložené dohrávky šestého kola budou Tigers ve středu od 19 hodin hostit Tatran Střešovice.
1.3.Čtyřbodový víkend!Karolína Laura Hornová​Během uplynulého víkendu Tigers zdolaly Bohemians a o body se rvaly i v Brně, kde Židenicím podlehly až po samostatných nájezdech.

Facebook