Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2021 vyšly tyto články:

8.4.​Konec sezóny!RedakceTygřice se v přímém souboji utkaly o play-off s celkem Bohemians. Závěr sezóny je ale nezastihl v ideální formě a po vyrovnaném zápase nakonec o jedinou branku padly.
5.4.Tygřice čeká přímý souboj o play-off!Karolína Laura HornováV úterý čeká tygřice poslední dohrávka. Maraton odložených utkání vyvrcholí v zápase s Bohemians v Dolních Břežanech od 19 hodin.
4.4.Domácí dvojzápas bez bodu!Karolína Laura HornováTygřice mají za sebou poslední domácí zápasy základní části. Ani jeden se však bohužel nevyvedl.
2.4.Boj o play-off vrcholí!Karolína Laura Hornová​Tigers mají před sebou další dvě dohrávky. Obě utkání se odehrají na Jižním Městě od 14 hodin a každé z nich bude klíčové vzhledem k účasti v play-off. V pátek budou ženy hostit FBS Olomouc, v sobotu pak do Prahy zavítají Židenice.
1.4.Srdnatý výkon na body nestačil!Karolína Laura Hornová​V rámci dohrávky osmnáctého kola se ženy představily na půdě Vítkovic. Přestože výprava na druhou stranu republiky body nepřinesla, tygřice předvedly velmi sympatický výkon.

Facebook