Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2021 vyšly tyto články:

27.5.SPORTOVNÍ DNY DĚTÍ!Redakce
21.5.Anežka Pěnkavová: Vzkazy od fanoušků nám dodávaly sílu!Karolína Laura HornováUplynulá sezóna přinesla mnoha hráčkám nové příležitosti a postavila je do nových rolí. Výjimkou nebyla ani Anežka Pěnkavová, která navzdory juniorskému věku patřila mezi největší opory týmu.
19.5.PROJEKT FLOORBALL GROUP MÁ NOVÉ LOGOFloorball GroupPo třech letech mění Floorball Group svou grafickou podobu. V rozhovoru s hlavními strůjci se dozvíte, jak probíhala tvorba, co bylo na tvorbě nejtěžší a proč nové logo vzniklo. Vyzpovídali jsme manažera projektu a tvůrce projektu Ondru Neumana, který popsal, proč nové logo vzniklo a jaké byly hlavní důvody k tvorbě identity celého projektu.
13.5.Do budoucna máme potenciál, věří kapitánka VejvodováKarolína Laura HornováPrvní sezónu s kapitánskou páskou má za sebou Kristýna Vejvodová. Čtyřiadvacetiletá univerzálka vedla díky zranění tým Tigers až od lednového restartu, i přes to se ale dokázala své role zhostit na výbornou a nechyběla u žádného důležitého momentu na hřišti.
4.5.Kodex rodičůRedakce

Facebook