Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2017 vyšly tyto články:

29.9.Ondřej Kratochvíl: „Věřím na renesanční osobnosti“RedakceSezona se rozjela ve velkém tempu. Týmu se před sezonou ujal nový hlavní trenér, jehož bychom vám rádi představili v následujícím obsáhlém rozhovoru.
27.9.Rozhovor s Ondrou Lupoměchem a Václavem Zavadilem: Velký posun k výchově našich brankářůDavidRozhovor s Ondrou Lupoměchem a Václavem Zavadilem: Velký posun k výchově našich brankářů
27.9.Vary s Vavrem na závěr nabitého týdne v KunraticíchredakceNesmírně programově obtížný týden čeká naše muže. Již dnes odehrají v Boleslavi 4.kolo poháru ČP, zítra pokračuje liga v Havířově a v neděli doma s Vary.
24.9.Letošní domácí premiéra skončila debaklem PelhřimovaredakceMuži v druhém kole 1.ligy porazili Spartak Pelhřimov jednoznačně 10:3 a jsou na 4. místě tabulky.
20.9.Áčko v sobotu doma proti Pelhřimovuredakce​Již tuto sobotu 20.9. přivítáme v 17:40 v prvním domácím utkání sezony 2017/2018 soupeře z Pelhřimova. Přestože liga pokračuje už třetím kolem, naše muže čeká teprve druhý test letošní 1. ligy mužů.
11.9.Týmové focení hráčůDavidOpět po roce vás zveme na týmové a profilové focení všech starťáků.
11.9.Náborová akceDavid
8.9.​A-tým vstupuje do nové sezony, cílem je play-offDavid
7.9.POVINNÉ ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKYDavid

Facebook