Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V září 2021 vyšly tyto články:

30.9.Muži v Budějovicích nezaváhali!CBU - S98 1:6, 5.kolo | Karolína Laura HornováV úterý se Start vypravil v rámci pátého kola 1. ligy mužů na jih Čech. Na palubovce českobudějovických Štírů si hladce dokráčel pro vítězství 6:1.
30.9.Tygřice přivezly z Jičína tři body!JIC - S98 5:8, 4.kolo | Karolína Laura HornováVýjezdní utkání dopadlo pro ženy na jedničku. Jičín v jeho domácím prostředí porazily 8:5 a s přehledem si dokráčely pro tři body.
28.9.Ženy čeká sváteční výjezd do Jičína!Karolína Laura HornováUž dnes se tygřice představí na půdě FBK Jičín. Netradičně v úterý od 16:30 budou čelit momentálně jedenáctému celku tabulky.
28.9.Na svatého Václava se muži představí v Budějovicích!Karolína Laura HornováStart čeká v úterý páté kolo 1. ligy mužů a výjezd na půdu Českých Budějovic. Na Václava se utkají od 18 hodin se Štíry.
27.9.Velmi nepovedené derby s Bohemkou..BOH - S98 8:3, 3.kolo | Karolína Laura HornováSobotní zápas proti Bohemians si Tigers za rámeček nedají. Velký počet individuálních chyb soupeř ztrestal a uštědřil Startu tvrdou porážku 8:3.
27.9.Skvělá první třetina = výhra nad Gullivery!S98 - GUL 12:7, 4.kolo | RedakceV neděli 26.9. přivítali muži na hale Jižní Město soupeře z Brna. Gullivers se zřejmě zapomněli na cestě a jejich vlažný vstup do utkání je stál výsledek.
25.9.Muži jdou opět do boje před svými fanoušky!Karolína Laura HornováV neděli dojde na Jižním Městě k souboji mezi šestým a devátým celkem tabulky. Do Prahy přijede brněnský tým Gullivers, který od 14 hodin vyzve domácí Start.
24.9.V sobotu se tygřice představí proti klokankám!Karolína Laura HornováV pořadí čtvrtý zářijový víkend nás čeká třetí kolo extraligy žen. To odstartuje zápas našich žen s FbŠ Bohemians. V sobotu od 16 hodin budou klokanky netradičně hostit Tigers na jihoměstské Jedenáctce.
21.9.Ženy zapsaly bod, Olomouci podlehly v prodloužení!S98 - OLO 5:6, 2.kolo | Karolína Laura HornováV prvním domácím zápase Tigers nad Olomoucí dlouho vedly, nakonec ale zápas ztratily v prodloužení a získaly tak pouze jeden bod.
20.9.Z Jaroměře přivezli muži výhru!JAR - S98 3:6, 3.kolo | Karolína Laura HornováPáteční předehrávka třetího kola na východě Čech vyšla Startu na jedničku. Do Prahy přivezli tři body po výhře 6:3 nad Jaroměří!
17.9.První liga mužů pokračuje třetím kolem!Karolína Laura HornováNeuplynul ani týden od posledního zápasu a muži se opět chystají do boje. Tentokrát se vydají do východních Čech, kde se od 19 hodin střetnou s jaroměřskými Sokoli.
17.9.První domácí zápas tygřic je tady!Karolína Laura HornováPo úvodním výjezdu se naše ženy představí na domácím hřišti, kde budou v sobotu hostit Olomouc. Utkání s hanáckým soupeřem začíná v 16 hodin.
16.9.Tříbodová otočka v Židenicích!ZID - S98 5:6, 1.kolo | Karolína Laura HornováŽeny zaznamenaly povedený vstup do sezóny. V neděli z Brna přivezly tři body, když dokázaly přetlačit Židenice a prolomit střeleckou smůlu.
14.9.Přestřelka v Kunraticích body nepřinesla!S98 - CHM 7:8, 2.kolo | Karolína Laura HornováMuži v sobotu usilovali o první body v sezóně. Na domácí palubovce hostili Chomutov a v napínavé přestřelce museli prakticky po celých šedesát minut dohánět nepříznivé skóre. Stíhací jízda Startu ale nakonec skončila neúspěchem.
11.9.Extraliga žen začíná!Karolína Laura HornováO tomto víkendu odstartovali nejvyšší domácí soutěže a po několikaměsíční dřině v podobě letní přípravy čeká Tigers první extraligové utkání nové sezóny. V neděli se od 15 hodin představí na půdě loňského čtvrtfinalisty ze Židenic.
10.9.Muži se vrací do Kunratic!Karolína Laura HornováMuži Startu se po téměř roční pauze představí na domácí půdě. Po dlouhé odmlce způsobené koronavirem se první liga mužů opět vrací do Kunratic, kde Start v sobotu od 14 hodin Start vyzve Florbal Chomutov.