Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

13.1.Velká soutěž pro členy Floorball Group! Po 1. koleRedakcePřipravili jsme pro členy Floorball Group dlouhodobou soutěž! K jejímu ovládnutí budete muset mít základní znalosti o elitních týmech Floorball Group, budete muset sledovat videopřenosy vybraných utkání a samozřejmě budete potřebovat i trochu toho pověstného štěstíčka.
12.1.Extraliga žen je zpět!RedakceDlouho očekávané rozhodnutí padlo. Ministerstvo schválilo požadavek na výjimku pro naši nejvyšší soutěž žen. Náš tým tygřic se tak opět dočká ligových klání. Restart by mohl nastat o víkendu 23. a 24. ledna.
11.12.Jak to bylo s Mikulášem..RedakceKaždoročně, počátkem posledního měsíce roku, přicházejí i za nejmladšími chodovskými, starťáckými a traverzáckými hráči sváteční pohádkové bytosti v podobě Mikuláše s čerty a anděli. Letos však nastal problém – kam je pozvat, když v halách být nemůžeme.
4.12.Poděkování za podporu MČ KunraticeRedakceTaké v tomto roce pokračuje finanční podpora mládeže našeho klubu ze strany městské části Praha – Kunratice, který je také vzhledem k celoročním problémům způsobenými covidovou pandemií velmi důležitá. My sami se aktuálně velmi těšíme, až se děti budou moci zase prohánět za florbalovým míčkem po hale a uvidíme jejich radost ze sportu a pohybu.
30.10.Talentovaná Kristina Zlatníková: Florbal nám všem moc chybí!RedakceFlorbal je aktuálně zastaven a nikdo neví, kdy se soutěže opět rozběhnou. Volný čas patří především kondiční přípravě, ale je prostor i na další kratochvíle, jako například rozhovory. A tak jsme vyzpovídali vycházející hvězdičku ženského týmu Kristinu Zlatníkovou. Ta do své první extraligové sezóny vlétla bez bázně a hany a za pět utkání si připsala skvělých 11 kanadských bodů (8+3).
21.10.Společné tréninky pozastavenyRedakceNáš klub přerušuje společné tréninky, které do středy 21. října probíhaly v souladu s vládním opatřením o maximálním počtu šesti osob. Ve čtvrtek 22. října však vstupují v platnost přísnější opatření Vlády ČR, která společným tréninkům brání.
14.10.V přestřelce uspěl Jičín. Tigers přivezly jen bod.RedakcePoslední zápas před vynucenou pauzou odehrály naše ženy na půdě FBK Jičín. Na sever Čech vyrazily ženy Startu s jasným cílem. Chtěly obrat soupeře ze spodku tabulky o všechny body, avšak to se povedlo pouze částečně.
10.10.Holky před pauzou v Jičíně!Redakce
5.10.Elitní týmy tentokrát nebodovalyRedakceDalší víkend za námi a oba elitní týmy absolvovali další zápasy. Ani jednomu se tentokrát bohužel příliš nevedlo.
3.10.První říjnová sobota nabídne zápasy obou elitních týmů. RedakceMužský A tým čeká výjezd do Ostravy a v utkání, které začne ve 14:00, vyzvou tým FBC Letka Toman Finance Group. Ženy se tentokrát představí na domácí půdě a v bitvě o Jižní Město vyzvou od 15 hodin Florbal Chodov.
30.9.Muži zažili polovičatý víkendKarolína Hornová
30.9.Tygřice úspšné v lize i v PoháruRedakce
21.9.Doma úspěšní z poloviny!RedakceMáme za sebou první domácí zápasy mužského i ženského týmu. Bilance víkendu je 50%. Muži si konečně připsali první vítězství v sezóně a nechali zapomenout na první dva neúspěchy. Naopak ženy se nadále trochu trápí v koncovce a se silnou Ostravou na to doplatily.
18.9.Sobotní domácí dvojboj!RedakceJiž tuto sobotu nás čekají premiérové duely nové sezóny na domácí půdě. Velká florbalová sobota začne v 16:30 na Sportovní hale Jižní Město, kde naše ženy přivítají FBC ČPP Ostrava a následně lze zavítat od 19:00 do Sportovní haly ZŠ Kunratice, kde pro změnu muži přivítají Štíry z Českých Budějovic. Oba týmy čeká pořádně náročná prověrka.
14.9.Ženy braly v premiéře 2 body, muži musí zabrat!RedakceHistoricky první zápas Startu v ženské Extralize je za námi. Naše ženy předvedly solidní výkon, kterému chybělo pouze více vstřelených gólů. I tak se ale nakonec mohly radovat ze zasloužené výhry 3:2, i když až po samostatných nájezdech.
11.9.Start čeká premiéra v Extralize žen!RedakceV sobotu se poprvé v historii představí Start98 v nejvyšší soutěži! Zápasem na půdě nováčka z Mladé Boleslavi započnou hráčky Tigers Start98 svou pouť Extraligou.
6.9.Muži z Havířova bez bodůRedakcePrvní ligový zápas sezóny mají za sebou naši muži. Zápas na půdě Havířova nabídl mnoho zvratů, ale nakonec se kluci vrací bez bodů, když podlehli domácím 8:10
1.9.Muži na závěr Poháru zničili Jaroměř a chystají se na liguRedakceMuži Startu uzavřeli cestu pohárovou soutěží drtivou domácí výhrou nad Jaroměří a nyní už jejich myšlenky míří k nedělnímu startu 1. ligy.
31.8.Sezóna 2020/21 je tady!RedakceNetradičně již 31. srpna startujeme sezónu 2020/21. Tréninky se v pondělí rozbíhají na všech halách s výjimkou ZŠ Campanus, kde se rozběhou o den později, tedy 1. září se startem školního roku. Situace kolem COVID-19 náš klub zatím nezasáhla a trénuje se tak bez výrazných omezení. Přesto prosíme o důsledné dodržování základních hygienických pravidel jako je dezinfekce rukou při vstupu do haly.
21.8.Muže čekají dva domácí pohárové zápasyRedakce
5.8.Dva týmy Tigers míří na Czech Open!Redakce
28.7.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020 - živý článekRedakce Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.
5.6.Sonda do Startu. Mnoha lidem se nelíbíme, ale děláme to správněRedakce
1.6.Tygřice Chudá s Trojánkovou bodovaly v anketě Juniorka sezóny. RedakcePoprvé v historii byly ceny ankety Florbalista sezóny předány v rámci přenosu ČT Sport. Z hráčů a hráček Startu si nejlépe vedlo duo Elišek. Eliška Chudá a Eliška Trojánková řádily v minulé sezóně v dresu Tigers i juniorské reprezentace a svými výkony si vysloužili 2., respektive 3. místo v anketě Juniorka sezóny.
29.5.Nábory v plném proudu!RedakcePo zmírnění vládních opatření se opět rozběhly tréninky mládežnických kategorií a s nimi také nábor do mládežnických družstev. Nyní je ideální čas si vyzkoušet tréninky a zapsat se do týmů pro sezónu 2020/21.
25.5.Historicky nejúspěšnější ženský florbalový tým bude definitivně působit v Kunraticích!RedakcePřed dvěma lety se kunratický Start vydal cestou maximálního rozvoje mladých hráčů a letošní postup výrazně omlazeného mužského týmu do play off 1. ligy jen potvrdil správnost této cesty. Sezóna 2020/21 přinese další velký milník v historii kunratického florbalu. Poprvé v historii se pod hlavičkou Startu bude hrát nejvyšší ženská soutěž. V polovině května byla definitivně potvrzena fúze se spolkem Tigers Jižní Město. Tigers jsou osminásobnými vítězkami ženské Extraligy a v Kunraticích budou chtít na slavnou minulost navázat, ale především vychovávat nové naděje pro celý český florbal. Tato fúze přinese do Kunratic nejen ženskou Extraligu, ale především kompletní dívčí strukturu družstev. Kunratický Start tak může nabídnout své týmy v jakékoliv věkové kategorii chlapců i dívek.
6.5.Letní režim 20/21 - tréninky začínajíRedakce
26.3.Jak hodnotí sezónu trenéři?RedakceSezóna 2019/20 bohužel nedošla svého vrcholu a byla ukončena z důvodů, které všichni známe. I tak jsme požádali trenéry, aby se za sezónou ohlédli. Kompletní znění jejich hodnocení najdete u své kategorie v členské sekci.
12.3.Oficiální informace a rozhodnutí klubu k mimořádné situaci šíření koronaviruRedakceV souladu s průběžně aktualizovanými informacemi z jednotlivých odpovědných institucí Vás chceme informovat o postupu našeho klubu v dané problematice.
5.3.Muži vyřadili České Budějovice a těší se na 1/4 finále!Karolína Fořtová

Facebook

TOPlist