Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

14.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 - živý článekRedakcePrázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. Letos budeme "okupovat" ve spolupráci s Floorball Group týmy Chodova a Traverzy tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek a také je pak připraveno zázemí v Jilemnici. Novinkou pak letos jsou zdvojená soustředění v rámci spolupráce Floorball Group, kdy se společně s Chodovskými týmy letos ve stejném konceptu soustředění představí i kluby, kategorie a týmy Start98 Praha-Kunratice a stejně tak složky Traverzy Mukařov / Chodov. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.
7.8.Nový trenér mužů Adam Havránek: „Budeme lepší ve všech směrech“Redakce Muži Start98 mají nového hlavního trenéra. Nástupcem Ondry Neumana na lavičce Startu bude Adam Havránek. Rozhodli jsme se jej rovnou vyzpovídat. V rozhovoru se dozvíte o hlavních změnách, složení kádru i nejbližším programu týmů.
5.8.Muži Startu zahajují 2.fázi letní přípravy!Redakce
16.7.Prague Games 2019 je za námiRedakce
3.7.Prague Games 2019Ondřej Neuman Přesně za týden startuje největší mládežnický florbalový turnaj na světě - Prague Games 2019. Ani letos na něm nebudou chybět naše FG týmy a jejich hráči a hráčky z Florbal Chodov, Start98 Praha-Kunratice a Traverzy. V článku pak naleznete všechny informace k turnaji.
22.5.SOUTĚŽ o florbalku!redakce
15.5.JALAS FLOORBALL CUP 2019 - VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT!redakce
18.3.Příměstský kemp KUNRATICE!redakce
5.3.Novinky a důležité informace - mládež Start98Ondřej NeumanRok 2019 má za sebou sotva 2 měsíce, ale sezóna 2018/2019 nezpomaluje a řítí se do své poslední třetiny. S tímto obdobím se pojí každoročně velké množství informací a proto Vám ty nejdůležitější z dění kolem Starťácké mládeže přínášíme v komplexním souhrnu.
6.2.Úrazové pojištěníredakce
20.1.Falun Cup 2019Ondřej NeumanJako jeden z hlavních projektů spolupráce Floorball Group klubů se i v roce 2019 chystá výprava do Falunu, aby si v nejflorbalovějším městě světa naše mládež zahrála místní turnaj. Výprava FLOORBALL GROUP opět vyráží do Švédska! Termín nového ročníku je 29. května až 3. června 2018. Přihlášky stále probíhá (prodlouženo do 10.2.2019) a najdete je ve svém profilu ve Členské sekci v záložce Moje e-přihlášky.
9.11.Velký návrat domů!RedakcePřed zápasem s Karlovými Vary jsme si pro Vás připravili jednu fantastickou zprávu! Staronová posila je odchovancem Startíčku, bývalým reprezentantem a držitelem dvou extraligových titulů. Už víte? Ano, do Kunratic se vrací Petr Pražák!
8.11.Obsáhlý rozhovor s Ondrou NeumanemRedakceV kádru mužského A-týmu se před letošní sezónou událo mnoho změn. Ve velkém rozhovoru jsme vyzpovídali Ondru Neumana – od letošní sezóny trenéra mužského A týmu, který Vám detailně nastíní jeho pohled na aktuální situaci okolo našich mužů.
18.9.Start98 a Floorball Group spouštějí členskou sekci!RedakceNa startu nové sezóny přinášíme pro všechny členy klubu i jejich rodiče velkou novinkou. Touto novinkou je nový komunikační kanál klubu s názvem Členská sekce. Ta se v průběhu několika týdnů stane prakticky jediným komunikačním kanálem mezi klubem v čele s trenéry a hráči a jejich rodiči.
12.9.Příspěvky pro novou sezónuRedakce
4.9.Výlet do OstravyRedakce
24.8.STARTuje- SEZONA 18/19RedakceSezóna 18/19 se kvapem blíží a proto Vám přinášíme informace k jejímu zahájení. V uvedeném článku naleznete rozpis tréninků 18/19 pro jednotlivé kategorie i všechny potřebné informace k bezproblémovému zahájení sezóny. Takže 3, 2, 1 - START98!
12.4.Tisková zpráva ke vzniku FG - FLOORBALL GROUP!David
9.4.Vstup ZDARMA: Pokračování bitvy o SuperfináleDavid
6.4.Klubové prohlášeníDavid
22.3.Odchod Jakuba Menharta ze Startu98David
16.3.Dokážeme otočit sérii?David
15.3.​Na půdě soupeře se nám uspět nepodařiloDavid
14.3.​Jirka Vašíček: Jsem rád, že jsem byl 9 sezón součástí tohoto týmu!DavidNa startu letošní sezóny symbolicky Jiří "Váša" Vašíček předal kapitánskou pásku nynějšímu kapitánovi Petrovi Stejskalovi. My jsme ovšem samozřejmě na naší klubovou legendu nezapomněli a jeho odchod do florbalového důchodu bychom mu chtěli co nejvíce zpříjemnit již tuto sobotu při zápase play-off od 18:00 v Kunraticích! A abychom vás na tento jistě dojemný okamžik co nejvíce naladili, přinášíme vám již nyní krátký rozhovor se samotným Vášou.
8.3.Ve čtvrtfinále play-off jdeme na Black Angels!redakceSkončené 26. kolo první florbalové ligy přineslo rozuzlení konečného postavení v tabulce. Až následná nedělní volba soupeřů však přiřkla Startu98 soupeře do nadstavby čtvrtfinále play-off.
8.3.Jakub Menhart: „Nejlepší je pro rozvoj hráčů odehrát co nejvíce těžkých utkání před skvělou diváckou kulisou“redakceZákladní část sezony skončila, play-off začíná. Je to tedy nejvyšší čas na rekapitulaci dosavadních cílů a formulaci těch nových. Trénér A týmu a šéftrenér Startu 98, Jakub Menhart, nám proto odpověděl na několik klíčových otázek.
3.3.Základní část končí, proti Kladnu se rozhodne o pozici do play-offDavid
14.2.Třaskavý souboj s Litvínovem již v neděli!David
8.2.Podívejte se na nové desatero Start98. Reflektuje herní i morální hodnotyDavid
5.2.Start přehrál lídraredakceV sobotu 3.2. se v Kunraticích odehrál další kvalitní zápas a to s vítěznou tečkou.

Facebook

TOPlist