Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

22.5.SOUTĚŽ o florbalku!redakce
15.5.JALAS FLOORBALL CUP 2019 - VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT!redakce
18.3.Příměstský kemp KUNRATICE!redakce
5.3.Novinky a důležité informace - mládež Start98Ondřej NeumanRok 2019 má za sebou sotva 2 měsíce, ale sezóna 2018/2019 nezpomaluje a řítí se do své poslední třetiny. S tímto obdobím se pojí každoročně velké množství informací a proto Vám ty nejdůležitější z dění kolem Starťácké mládeže přínášíme v komplexním souhrnu.
6.2.Úrazové pojištěníredakce
20.1.Falun Cup 2019Ondřej NeumanJako jeden z hlavních projektů spolupráce Floorball Group klubů se i v roce 2019 chystá výprava do Falunu, aby si v nejflorbalovějším městě světa naše mládež zahrála místní turnaj. Výprava FLOORBALL GROUP opět vyráží do Švédska! Termín nového ročníku je 29. května až 3. června 2018. Přihlášky stále probíhá (prodlouženo do 10.2.2019) a najdete je ve svém profilu ve Členské sekci v záložce Moje e-přihlášky.
9.11.Velký návrat domů!RedakcePřed zápasem s Karlovými Vary jsme si pro Vás připravili jednu fantastickou zprávu! Staronová posila je odchovancem Startíčku, bývalým reprezentantem a držitelem dvou extraligových titulů. Už víte? Ano, do Kunratic se vrací Petr Pražák!
8.11.Obsáhlý rozhovor s Ondrou NeumanemRedakceV kádru mužského A-týmu se před letošní sezónou událo mnoho změn. Ve velkém rozhovoru jsme vyzpovídali Ondru Neumana – od letošní sezóny trenéra mužského A týmu, který Vám detailně nastíní jeho pohled na aktuální situaci okolo našich mužů.
18.9.Start98 a Floorball Group spouštějí členskou sekci!RedakceNa startu nové sezóny přinášíme pro všechny členy klubu i jejich rodiče velkou novinkou. Touto novinkou je nový komunikační kanál klubu s názvem Členská sekce. Ta se v průběhu několika týdnů stane prakticky jediným komunikačním kanálem mezi klubem v čele s trenéry a hráči a jejich rodiči.
12.9.Příspěvky pro novou sezónuRedakce
4.9.Výlet do OstravyRedakce
24.8.STARTuje- SEZONA 18/19RedakceSezóna 18/19 se kvapem blíží a proto Vám přinášíme informace k jejímu zahájení. V uvedeném článku naleznete rozpis tréninků 18/19 pro jednotlivé kategorie i všechny potřebné informace k bezproblémovému zahájení sezóny. Takže 3, 2, 1 - START98!
12.4.Tisková zpráva ke vzniku FG - FLOORBALL GROUP!David
9.4.Vstup ZDARMA: Pokračování bitvy o SuperfináleDavid
6.4.Klubové prohlášeníDavid
22.3.Odchod Jakuba Menharta ze Startu98David
16.3.Dokážeme otočit sérii?David
15.3.​Na půdě soupeře se nám uspět nepodařiloDavid
14.3.​Jirka Vašíček: Jsem rád, že jsem byl 9 sezón součástí tohoto týmu!DavidNa startu letošní sezóny symbolicky Jiří "Váša" Vašíček předal kapitánskou pásku nynějšímu kapitánovi Petrovi Stejskalovi. My jsme ovšem samozřejmě na naší klubovou legendu nezapomněli a jeho odchod do florbalového důchodu bychom mu chtěli co nejvíce zpříjemnit již tuto sobotu při zápase play-off od 18:00 v Kunraticích! A abychom vás na tento jistě dojemný okamžik co nejvíce naladili, přinášíme vám již nyní krátký rozhovor se samotným Vášou.
8.3.Ve čtvrtfinále play-off jdeme na Black Angels!redakceSkončené 26. kolo první florbalové ligy přineslo rozuzlení konečného postavení v tabulce. Až následná nedělní volba soupeřů však přiřkla Startu98 soupeře do nadstavby čtvrtfinále play-off.
8.3.Jakub Menhart: „Nejlepší je pro rozvoj hráčů odehrát co nejvíce těžkých utkání před skvělou diváckou kulisou“redakceZákladní část sezony skončila, play-off začíná. Je to tedy nejvyšší čas na rekapitulaci dosavadních cílů a formulaci těch nových. Trénér A týmu a šéftrenér Startu 98, Jakub Menhart, nám proto odpověděl na několik klíčových otázek.
3.3.Základní část končí, proti Kladnu se rozhodne o pozici do play-offDavid
14.2.Třaskavý souboj s Litvínovem již v neděli!David
8.2.Podívejte se na nové desatero Start98. Reflektuje herní i morální hodnotyDavid
5.2.Start přehrál lídraredakceV sobotu 3.2. se v Kunraticích odehrál další kvalitní zápas a to s vítěznou tečkou.
2.2.​Již zítra budeme hostit lídra!David
30.1.Mistrovství světa ve florbale 2018David
30.1.Trenér Menhart: Troufnu si říct, že teď předvádíme atraktivní florbalDavidPrvní liga v Kunraticích se blíží k vrcholu sezony! Florbalový tým Start98 Praha-Kunratice se chystá na boje v play-off, v nichž půjde o postup do Superligy. Omlazený tým po vachrlatém začátku sezony nabral výbornou formu, pravidelně sbírá body, pohybuje se v první polovině tabulky a baví publikum atraktivní hrou. Přinášíme vám rozhovor s trenérem A týmu Jakubem Menhartem, který zároveň v klubu působí jako šéftrenér mládeže.
22.1.Dorostenecká soutěž: Jak si naši borci zatím vedou a co je čeká ve zbytku sezóny?DavidPo zimní přestávce se o uplynulém víkendu opět naplno rozjela nejvyšší dorostenecká soutěž, které se Start účastní vůbec poprvé ve své historii. Jak si naši borci zatím vedou a co je čeká ve zbytku sezóny?
18.1.Konec přestupního období byl hektický: šest změn v kádru StartuDavid

Facebook

TOPlist