Členská sekce

Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

Vypisuji posledních 30 článků.

5.8.Dva týmy Tigers míří na Czech Open!Redakce
28.7.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2020 - živý článekRedakce Prázdniny jsou v plném proudu, a přestože se virus snaží znepříjemňovat nám život, jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. V letošním roce budeme za zpřísněných hygienických opatření "okupovat" Smržovku. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.
5.6.Sonda do Startu. Mnoha lidem se nelíbíme, ale děláme to správněRedakce
1.6.Tygřice Chudá s Trojánkovou bodovaly v anketě Juniorka sezóny. RedakcePoprvé v historii byly ceny ankety Florbalista sezóny předány v rámci přenosu ČT Sport. Z hráčů a hráček Startu si nejlépe vedlo duo Elišek. Eliška Chudá a Eliška Trojánková řádily v minulé sezóně v dresu Tigers i juniorské reprezentace a svými výkony si vysloužili 2., respektive 3. místo v anketě Juniorka sezóny.
29.5.Nábory v plném proudu!RedakcePo zmírnění vládních opatření se opět rozběhly tréninky mládežnických kategorií a s nimi také nábor do mládežnických družstev. Nyní je ideální čas si vyzkoušet tréninky a zapsat se do týmů pro sezónu 2020/21.
25.5.Historicky nejúspěšnější ženský florbalový tým bude definitivně působit v Kunraticích!RedakcePřed dvěma lety se kunratický Start vydal cestou maximálního rozvoje mladých hráčů a letošní postup výrazně omlazeného mužského týmu do play off 1. ligy jen potvrdil správnost této cesty. Sezóna 2020/21 přinese další velký milník v historii kunratického florbalu. Poprvé v historii se pod hlavičkou Startu bude hrát nejvyšší ženská soutěž. V polovině května byla definitivně potvrzena fúze se spolkem Tigers Jižní Město. Tigers jsou osminásobnými vítězkami ženské Extraligy a v Kunraticích budou chtít na slavnou minulost navázat, ale především vychovávat nové naděje pro celý český florbal. Tato fúze přinese do Kunratic nejen ženskou Extraligu, ale především kompletní dívčí strukturu družstev. Kunratický Start tak může nabídnout své týmy v jakékoliv věkové kategorii chlapců i dívek.
6.5.Letní režim 20/21 - tréninky začínajíRedakce
26.3.Jak hodnotí sezónu trenéři?RedakceSezóna 2019/20 bohužel nedošla svého vrcholu a byla ukončena z důvodů, které všichni známe. I tak jsme požádali trenéry, aby se za sezónou ohlédli. Kompletní znění jejich hodnocení najdete u své kategorie v členské sekci.
12.3.Oficiální informace a rozhodnutí klubu k mimořádné situaci šíření koronaviruRedakceV souladu s průběžně aktualizovanými informacemi z jednotlivých odpovědných institucí Vás chceme informovat o postupu našeho klubu v dané problematice.
5.3.Muži vyřadili České Budějovice a těší se na 1/4 finále!Karolína Fořtová
28.2.Start98 fúzí s elitním klubem Tigers Jižní Město získá ženskou Extraligu!RedakceStart98 Praha-Kunratice před dvěma roky udělal strategické rozhodnutí a rozhodl se věnovat především výchově mladých hráčů. V rámci následných změn přestavěl svůj mužský tým, jehož cílem je nyní výchova dospívajících hráčů a jejich plynulý přechod do mužské kategorie skrz 1. ligu. Po dvou letech se to ukazuje jako jednoznačně správná cesta.
25.2.Po základní části je Start98 na 7.místěKarolína Fořtová
15.1.Muži 19.koloKarolína Fořtová
3.1.Pozvánka na valnou hromadu Start98 - únor 2020redakce
26.11.A máme tu další spolupořádáníKarolína Fořtová
19.11.Muži odehráli 12.kol Karolína Fořtová
12.11.SpolupořádáníRedakce
4.11.START má nové vedení!Redakce
30.9.Pozvánka na valnou hromaduredakce
12.9.Náborová akce 14.9. - Babí léto v KunraticíchRedakce
5.9.MATERIÁLOVÝ VELETRH JE TADY!Redakce
4.9.Start98 se zapojil do náborové akce s Českým florbalemRedakce
14.8.LETNÍ SOUSTŘEDĚNÍ 2019 - živý článekRedakcePrázdniny jsou v plném proudu a jako každý rok i letos se další měsíc ponese ve znamení letního soustředění naší mládeže. Letos budeme "okupovat" ve spolupráci s Floorball Group týmy Chodova a Traverzy tradiční letní bašty - mládež od přípravek po starší žáky a žákyně hostí každoročně Smržovka a pro starší kategorie dorostenců, dorostenek, juniorů a juniorek a také je pak připraveno zázemí v Jilemnici. Novinkou pak letos jsou zdvojená soustředění v rámci spolupráce Floorball Group, kdy se společně s Chodovskými týmy letos ve stejném konceptu soustředění představí i kluby, kategorie a týmy Start98 Praha-Kunratice a stejně tak složky Traverzy Mukařov / Chodov. V tomto článku pak budeme průběhy jednotlivých soustředění a kategorií tradičně sledovat a přinášet Vám aktuální informace. Sledujte proto nejen tento článek, ale samozřejmě také naše oficiální kanály na sociálních sítích.
7.8.Nový trenér mužů Adam Havránek: „Budeme lepší ve všech směrech“Redakce Muži Start98 mají nového hlavního trenéra. Nástupcem Ondry Neumana na lavičce Startu bude Adam Havránek. Rozhodli jsme se jej rovnou vyzpovídat. V rozhovoru se dozvíte o hlavních změnách, složení kádru i nejbližším programu týmů.
5.8.Muži Startu zahajují 2.fázi letní přípravy!Redakce
16.7.Prague Games 2019 je za námiRedakce
3.7.Prague Games 2019Ondřej Neuman Přesně za týden startuje největší mládežnický florbalový turnaj na světě - Prague Games 2019. Ani letos na něm nebudou chybět naše FG týmy a jejich hráči a hráčky z Florbal Chodov, Start98 Praha-Kunratice a Traverzy. V článku pak naleznete všechny informace k turnaji.
22.5.SOUTĚŽ o florbalku!redakce
15.5.JALAS FLOORBALL CUP 2019 - VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT!redakce
18.3.Příměstský kemp KUNRATICE!redakce

Facebook

TOPlist