6_20220707_123805.jpeg

Florbalové dny jsou tady!

Venku je krásné počasí a byla by velká škoda trávit čas pouze ve sportovních halách. Proto jsou tu Florbalové dny, které dostávají florbal na venkovní hřiště. V pondělí 9. května vyrostla na venkovním hřišti u ZŠ Kunratice florbalová aréna speciálním povrchem a mantinely.

V průběhu celého týdne bude využívána pro tělocviky žáků ZŠ Kunratice, odpolední družiny a především pro zájemce o florbal z řad veřejnosti. Až do pátku bude aréna sloužit k otevřeným tréninkům mládeže, ale také komukoliv, kdo si chce florbal vyzkoušet nebo si ho jen zahrát v nezvyklých podmínkách a slunečních brýlích. Na místě bude k dispozici k zapůjčení florbalové vybavení a na vše budou dohlížet kluboví trenéři a hráči i hráčky elitních kunratických týmů.

Pokud si chcete užít ještě víc florbalu a trochu si i zasoutěžit, můžete se o víkendu stavit o kousek dál na Jižním Městě. Od pátku se tam rozběhne premiérový ročník florbalového turnaje s názvem Czech Floorball Champ, který na Florbalové dny úzce naváže. V rámci spojení těchto dvou akcí proběhne v sobotu na ZŠ Donovalská dovednostní soutěž SKILLS CHALLENGE a v areálu ZŠ Květnového vítězství STREET BATTLE, tedy turnaj ve hře 3 na 3, jehož součástí bude i autogramiáda stříbrných chodovských hráček. V neděli celý program uzavře nájezdová soutěž PENALTY KING, která proběhne na Donovalské a druhé kolo STREET BATTLU doplněné o autogramiádu mužů. Více informací najdete ZDE

Přijďte si vyzkoušet florbal pod širým nebem, pobavte se a třeba se i přidejte k našim týmům!

PROGRAM ARÉNY ZŠ KUNRATICE:

ÚTERÝ – PÁTEK (10.-13.5.)

13:30 - 16:00 možnost volně vyzkoušet si florbal
16:00 - 19:00 otevřené tréninky Floorball Group (v případě zájmu o otevřený trénink pište na e-mail adam.havranek@florbalchodov.cz)