Muži nestačili na Bulldogs, o vítězi rozhodl až divoký závěr utkání

Start sehrál vyrovnané utkání se třetím celkem ligy. Domácí se ale po celý zápas nedokázali dostat do vedení. A ačkoli v čase 58:19 domácí snížili stav na 5:6, Bulldogs následně předvedli gólovou smršť. Během necelých dvou minut vstřelili tři branky, čímž Start definitivně zlomili. Muži doma padli poměrem 6:9.

Úvodní branku obstarali hosté, když ve čtvrté minutě využili nepřesnou rozehrávku Startu. Vyrovnání přišlo o chvíli později. Prosadil se Adam Kulík, který byl před hostující brankou nejdůraznější a míček usměrnil mezi tři tyče.

Oba týmy si další branky pošetřily do následujících 40 minut. Brno si v první minutě druhé části vzalo vedení zpět, Start ale odpověděl zásluhou Matěje Netrefy, který zůstal nehlídaný na hraně velkého brankoviště. Domácí úspěšně ubránili oslabení 3 proti 5. Brno sice početní výhodu nevyužilo, po ní však přidalo další dva zásahy. Domácí ale zásluhou Radima Slunečka, který se přesně trefil od mantinelu, snížili na 3:4.

Polovina třetí třetiny byla bohatá na gólové šance, ale chudá na góly. Pytel se s nimi roztrhl až ve 49. minutě. Další dvě branky přidali na své konto Bulldogs, čímž donutili domácí k vybrání oddechového času. Porada Startu pomohla a v rychlém sledu se trefili Martin Fenik a podruhé v utkání Netrefa. Uběhly čtyři vteřiny a diváci viděli další branku Brna. Stav 5:7 také nevydržel dlouho, za půl minuty hosté přesně pálili znovu. V čase 59:50 padl devátý gól do sítě Startu. Na Jižním Městě ale stále nebylo hotovo. Snížení ještě obstaral gólem šest vteřin před koncem svou druhou brankou Kulík. Muži tak ztratili domácí zápas letos teprve podruhé.

Příští utkání odehrají 13.11. na půdě Hattricku Brno.