2_20220703_174228.jpg

Muži zahájili přípravu na novou sezónu.

A-tým mužů je v plné přípravě na novou sezónu. A jelikož se u týmu událo několik změn, tak my se vám je nyní pokusíme všechny shrnout.

Jako první se pojďme podívat na realizační tým. Hlavním trenérem bude i nadále Adam Havránek, který bude mít k dispozici jako asistenta Martina Jirku, nově pak trenérský tým doplní Ondřej Lupoměch, který naváže na svou velmi úspěšnou premiérovou trenérskou sezonu u juniorů Chodova, v níž získal s týmem stříbrné medaile. Nyní si vyzkouší rovněž novou roli hrajícího asistenta trenéra, neboť současně zůstává v brankářské pozici.

Co se týče hráčského kádru, tak nás opouští dlouholeté opory Michal Pražák, Tomáš Volf, Ondřej Schuller a Filip Řehulka. Všichni čtyři zmínění nás však neopouští úplně, v rámci našeho projektu Floorball Group si od nové sezóny vyzkoušejí Národní ligu v dresu Traverzy. Do letní přípravy se superligovým Chodovem pak naskočila trojice hráčů Jiří Lebeda, Marek Šmíd a Jan Novotný.

„Jsem rád, že pokračujeme v koncepční práci v rámci Floorball Group. Přichází další zajímavý ročník hráčů z vlastní líhně, podařilo se nám zkvalitnit realizační tým, upřesnit si role a dosáhnout dalších dobrých synergií našich elitních týmů. V neposlední řadě probíhá další fáze generačního procesu. Věřím, že jeho výsledkem bude začlenění mnoha kvalitních hráčů a jejich další růst. Ve Startu pak věříme, že půjdeme výše i jako celek a budeme připraveni trápit všechny účastníky ligy.“ přidává svůj komentář sportovní manažer FG Ondřej Neuman.

Aktuální hráči v přípravě:

Brankáři:

Lupoměch Ondřej
Lukač Vít
Pergler Karel - příchod FG / Florbal Chodov

Hráči:

Doleček Vojtěch
Duda Matěj
Dvořáček Denis – zapojení do přípravy / možný příchod SKV
Fenik Martin
Chaloupka Viktor – příchod FG / junioři
Jirásek David
Kerzel Jan
Kerzel Jakub
Kulhavý Jonáš – příchod FG / junioři
Kulík Adam
Kulík Albert
Matoulek Tomáš
Plaček Vojtěch
Pospíchal Adam – příchod FG / junioři
Prášek Otakar
Sedláček Lukáš - zapojení do přípravy / možný příchod Florbal Kladno
Valenta Ondřej - zapojení do přípravy / možný příchod Bohemians

Odchody / konec v kádru:

Řehulka, Schuller, Pražák, Volf – přesun do Traverzy
Chládek, Boubelík - konec v kádru
Šmíd, Lebeda, Novotný – příprava s A-týmem Chodova