Mužům chyběly branky, podlehli doma Plzni

Sobotní večer ve Sportovní hale Jižní Město patřil souboji našich mužů s Plzní a jednalo se o souboj dvou týmů, který body rozhodně potřebují. Bohužel naši hráči nebyli produktivní, a tak si všechny odvezl západočeský soupeř.

Hosté se dostali do vedení a vlastně po celý zápas byli o krok napřed. Po 1. třetině byl stav 1:1, ve 2. třetině pak Plzeň využila přesilovku a do poslední části hry šla s vedením. To hned na startu 3. třetiny ještě navýšila. Až 9 minut před koncem dokázal Start snížit, ale netrvalo dlouho a Plzeň opět odskočila na rozdíl dvou branek. Další snížení přišlo až v čase 59:10 a to bylo příliš pozdě. 3 vteřiny před koncem zápasu Plzeň trefila opuštěnou branku a stanovila konečné skóre na 3:5.

Náš tým se tak aktuálně nachází na 12. místě tabulky a bude potřebovat zabrat příští sobotu na hřišti Českých Budějovic.