120_20230913_095010.jpg

Novinky v týmu mužů

První dvě kola mají za sebou naši muži. Ti do nového ročníku 1. ligy mužů vstoupili s mnoha změnami a s cílem zahrát si play off.

Již v lednu tým opustil dlouholetý trenér Adam Havránek a k záchraně tým vedli trenéři dalších FG týmů. Před startem přípravy si tým převzala dvojice legend klubu Filip Řehulka a Ondřej Lupomněch a pod jejich rukama se výrazně proměnil i kádr.

Funkčnost modelu našeho áčka potvrdilo kvarteto odchodů do Superligy. Tu budou hrát v Karlových Varech Jiří Lebeda, Martin Fenik, Šimon Šmajda a Vít Lukač. Do nižších soutěží odešli dlouholetý kapitán David Jirásek a odchovanec klubu Vojtěch Plaček, zdravotní důvody nedovolili pokračovat Karlu Perglerovi.

Část nových tváří přišla z partnerské Traverzy. Asi největším jménem je Vojtěch Bagin, superligou minulost má za sebou i Jáchym Syrovátko, Jan Pudich nosil v Travrze kapitánskou pásku a Tomáš Volf se zase řadí mezi legendy Startu. Z chodovské juniorky se posunuli Tadeáš Hendlinger, Filip Bezpalec, Martin Škorpa a Matyáš Kronovetr. Z venku pak posílili tým Ondřej Kalach (Kadaň), Tomáš Bezpalec (Meťák Č. B.) a Adam Novák (Prague Tigers).