Související zápasy

Start98
19_20220914_164206.jpg

Start čeká domácí dvojboj. Muži nastoupí proti Kladnu, ženy přivítají Liberec

Na Jižním Městě bude v sobotu k vidění hned dvojitá dávka kunratického florbalu. Nejprve se od 13 hodin utká mužský tým s ambiciózními Kanonýry, poté bude představení kunratických barev pokračovat prvním domácím zápasem Tygřic. Ty nastoupí proti navrátilci do extraligy z Liberce.

Utkání třetího kola 1. ligy mužů nabídne souboj dvou celků s vyrovnanou bilancí. Oba týmy mají zatím na kontě tři body, které získaly na domácích palubovkách. Naopak oběma se příliš nevyvedlo venkovní utkání. Nyní bude mít podporu domácího publika Start a v případě zisku bodů přeskočí svého soupeře v tabulce.

Tygřice čeká repríza přátelského utkání, které odehrály s Libercem na konci srpna. V rámci přípravy na sezónu zdolaly Pražanky své soupeřky poměrem 7:5Na svůj výkon budou chtít navázat i v prvním domácím utkání. Do Prahy ale přijede mladý a dravý tým, který bude mít příležitost napravit své zaváhání z předchozího ligového zápasu, kdy podlehl Jičínu. Oba celky budou usilovat o své první body, takže se v sobotu večer očekává na Jižním Městě atraktivní podívaná!