3_20220703_164217.jpg

Tereza Hanzlíková rozehraje sezonu ve Startu!

Období příchodů a odchodů je v plném proudu. Týmy ladí skladbu kádru na novou sezónu. My pro vás máme jednu horkou novinku, která se týká A-týmu žen. Do Startu totiž přichází na hostování česká reprezentantka Tereza Hanzlíková.

Tereza není v rámci naší propojení klubů Floorball Group neznámou tváří. Tři sezóny hájila barvy Chodova, kde díky povedeným výkonům poprvé nakoukla také do ženské reprezentace. Minulou sezónu pak strávila na východě republiky, kde oblékala dres Vítkovic. Bohužel pro ní to byla sezóna která nevyšla úplně podle představ. Tereza v jejím průběhu často laborovala se zraněními a proto odehrála pouze 11 extraligových zápasů. Jinak jde však o velmi zkušenou hráčku, která má na svém kontě již 7 extraligových sezón. Nyní něco ze svých zkušeností předat mladému týmu Startu. V Kunraticích se zatím dohodla na hostování do konce října.

„Terka přichází do týmu po dohodě s Vítkovicemi zatím na krátkodobé hostování na úvod sezony, do konce října. Byla poměrně dlouho ve stadiu, kdy nebyla 100% zdravotně fit a potřebuje získat prostor pro přípravu a návrat do Extraligového tempa. Známe jí z působení v Tigers i na Chodově, proto věříme, že pokud bude schopna fungovat na 100%, pomůže mladému týmu Startu jak svými zkušenostmi, tak i bodovou produkcí k dobrému vstupu do sezony. A pak dle vývoje uvidíme, co bude dále." komentuje příchod Terezy Hanzlíkové sportovní manažer Ondřej Neuman.