Tygřice se v přímém souboji utkaly o play-off s celkem Bohemians. Závěr sezóny je ale nezastihl v ideální formě a po vyrovnaném zápase nakonec o jedinou branku padly.

6.4. FbŠ Bohemians vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice 3:2 (2:0, 0:1, 1:1)

V hale v Dolních Břežanech se hrál vyrovnaný a opatrný zápas. Domácí tým měl ale přece jen povedenější vstup do utkání a díky sérii odrazů se dostal velmi brzy do vedení. Když se pak v průběhu první části prosadila pěknou střelou Divišová, tak se před hráčkami v černých dresech objevila velká výzva.

Druhá třetina přinesla zlepšený výkon, ale střelecké trápení posledních zápasů pokračovalo. Naději vykřesala až v 36.minutě nejlepší střelkyně Tigers Kristina Zlatníková. Gól vlil hráčkám z Kunratic do žil trochu energie a tlačily se za vyrovnáním. Po čtyřiceti minutách se i tak šlo do šaten za stavu 2:1 pro domácí Bohemians.

Posledních dvacet minut této sezóny přineslo napínavou podívanou. Velkou ránu nadějím zasadila skrytou střelou Vaníčková, která rozvlnila síť za Janglovou potřetí. I přes velký závěrečný tlak a dlouhou hru bez gólmanky se tygřicím nepovedlo vyrovnat a na řadu už přišlo jen snížení z hole Fousové. Zápas pak uzavřel gólmanský zákrok kapitánky Vejvodové, která odpálila vysokou holí míček směřující směr prázdná brána. Kapitánka domácích Poláková sice z nařízeného nájezdu orazítkovala jen břevno, ale to už ji nemuselo příliš mrzet a připsala si se svým týmem veledůležité vítězství 3:2. Klokanky tak proklouzly na poslední chvíli do postupové osmičky a pro Start sezóna bohužel končí.

Děkujeme všem našim fanouškům za neúnavnou podporu během této složité sezóny a věříme, že v příští se už shledáme přímo na hale.