​Po dlouhé pauze, která trvala přes tři měsíce, se opět hlásí o slovo Extraliga žen. Restart soutěže přinese našemu A týmu šanci na reparát v zápase proti FBC Ostrava a také další střet s brněnskými Bulldogs.

Po pauze čeká ženy ostrý start. Hned v sobotu 23.1. se totiž vydají do Ostravy, kde budou od 13:30 čelit jednomu ze dvou dosud neporažených celků. První vzájemné utkání, které se odehrálo koncem září, skončilo poměrem 3:8. Ostravský celek však musel zápas otáčet, když po první třetině prohrával o dva góly. Sobotní střetnutí tak jistě nabídne zajímavou podívanou.
Tigers se pokusí svého soupeře obrat o body a FBC bude chtít prodloužit svou šňůru vítězných zápasů.

V neděli 24.1. se ženy představí na domácí půdě v Kunraticích, kde budou od 14 hodin hostit celek Bulldogs Brno. Oba týmy se již setkaly v rámci třetího kola základní části a z tohoto zápasu vyšel vítězně pražský celek. Rozhodně se však nejednalo o jednoznačnou záležitost a ženy Startu tak budou muset předvést jeden ze svých lepších výkonů, aby získaly tři body i tentokrát. Bulldogs budou chtít navýšit svůj bodový zisk a odpoutat se tak ode dna tabulky.
Oba celky mají tedy o motivaci postaráno a i tento zápas tak slibuje atraktivní podívanou.

Vzhledem k vládním opatřením není možné sledovat utkání přímo v hale a tak si nezapomeňte pustit videopřenosy!

FBC ČPP OSTRAVA - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice

FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - Bulldogs Brno

Autor: Karolína Laura Hornová