Po dlouhých měsících bez florbalu se konečně rozjíždí náš milovaný kolotoč zápasů a turnajů. Vůbec poprvé se naše týmy představily v rámci turnajů KIDS SERIES a o tomto víkendu už vyrazily i za hranice Prahy. Celkem 6 týmů pod hlavičkou Floorball Group vyrazilo do Brna na tradiční Open Game. A týmy složené z hráčů a hráček Chodova, Startu i Traverzy si vedly opravdu skvěle! Přivezly hned 4 medaile!

Až ke zlatu to dotáhly holky v kategorii G13, když v průběhu celého turnaje vyhrály všech 6 zápasů s úžasným skóre 38:9. Své finálové soupeřky ze Sparty zdolaly ve skupině a v posledním zápase turnaje svou dominanci potvrdily, byť musely zápas rozhodnout až v nájezdech.

Do finále se probojoval také tým kluků v kategorii B17. V semifinále kluci museli strhnout postup až v nájezdech, když vítězství proti Tatranu vystřelil Marek Matoušek. Ve finále pak čekal druhý tým Tatranu a ten již byl nad síly jihoměstských borců. V turnaji se blýskl především zmíněný Marek Matoušek, který byl 5. nejproduktivnějším hráčem turnaje, když zaznamenal 13 bodů (9+4).

Třetím finalistou byl tým v kategorii G19, který nesl název Černý Mamby a byl složen především z hráček kunratického Startu. Ten sice v základní skupině podlehl Ostravě, ale následně rozjel jízdu, která skončila až ve finále. Spolehnout se mohl na střelkyni, kterou známe i z Extraligy, Kristinu Zlatníkovou, která byla nejproduktivnější hráčkou turnaje (8+4).

Čtvrtým medailistou byl tým v kategorii G17, který nesl název Kobri a Psy. Holky bez zaváhání prošly až do semifinále, kde se musely sklonit před Buldočkami z Brna a na krku se jim na konci turnaje houpal bronz.

Náš tým v kategorii B15 prošel ze základní skupiny, ale narazil hned v prvním kole play off, když nestačil na Očov Hodonín.

Také holky v kategorii G15 prošly bez problémů základní skupinou, ale v prvním kole play off nestačily na Olomouc, která následně došla až do finále.

Brno Open Game 2021 jsou za námi! Z moravské metropole 6 týmů Floorball Group přivezlo celkem 4 medaile, což je fantastický úspěch!

Výpravy se zúčastnilo více než 100 členů a my všem děkujeme, ať už šlo o hráče, hráčky, trenéry či rodiče!

No a za 10 dní je tu ještě větší akce. Naše týmy se totiž chystají na tradiční Prague Games..