V sobotu do Prahy zavítá suverén posledních sezón. Páté extraligové kolo rozehrají tygřice s úřadujícími mistryněmi v 16 hodin.

Vítkovice v loňské sezóně neokusily hořkost porážky a ve stejném trendu pokračují i letos. Po čtyřech kolech okupují dobře známou nejvyšší pozici v tabulce a předpokládá se, že tomu tak bude i nadále. Naproti tomu si Start minulý rok vyzkoušel, že se dokáže úspěšně sžít s rolí outsidera. Především na ostravské Dubině předvedl úctyhodný výkon a bude na něj chtít navázat i v domácím prostředí.

Úřadující mistryně před sezónou opustila švédská kanonýrka Lina Hägg, která se vrátila do své domovské země. Vítkovice poznamenal i další návrat, tentokrát ale v pozitivním smyslu slova. Mezi rytířkami od začátku sezóny působí Tereza Hanzlíková, která ukončila chodovské angažmá a vrátila se do Ostravy.

Přestože se vzhledem k vítkovickým ambicím očekává jednoznačný průběh, slibuje sobotní utkání na Jižním Městě atraktivní podívanou.

2.10. | 16:00 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - 1.SC TEMPISH Vítkovice | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Otakar Prášek - Pulver Foton