První říjnový víkend nabídne šesté kolo druhé nejvyšší mužské soutěže. Start odehraje svůj zápas v sobotu na domácí palubovce, kde bude od 17:30 hostit brněnské Bulldogs.

Brňané se v dosavadním průběhu sezóny prezentují výbornými výkony. Dosud nedovolili žádnému ze svých soupeřů, aby je obral o body. Dokonce za poslední čtyři kola nedopustili, aby byl na konci utkání rozdíl ve skóre nižší než čtyřbrankový.

Start půjde do utkání také dobře naladěn. V posledních třech kolech získal devět bodů a v jednom zápase zaznamenal dokonce dvouciferný počet vstřelených gólů. Nečeká ho ale vůbec jednoduché utkání. Bulldogs letos potvrzují, že jsou výraznými favority na postup a o body se jen tak obrat nenechají.

2.10. | 17:30 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Bulldogs Brno | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Start98 Kunratice