Uplynulý víkend nepřinesl elitním týmům ani trochu radosti. Jak muži, tak ženy utrpěli na hřištích svých soupeřů pořádné debakly a tak nezbývá než doufat, že se z toho poučí.

9.10. | Kanonýři Kladno vs. FAT PIPE Start98 Kunratice | 13:2 (5:1, 3:0, 5:1)
V sobotu zavítali muži na hřiště ambiciózních kladenských Kanonýrů. Ti beze zbytku dostáli svému jménu a zasypali branku Startu hned 13 góly. Velmi nepovedené utkání bylo rozhodnuté již během první třetiny, když v desáté minutě domácí tým vedl o 4 branky. Hostům z Kunratic nepomohla ani výměna brankáře a odvezli si potupný debakl.

10.10. | FBC ČPP OSTRAVA vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | 12:0 (6:0, 4:0, 2:0)
V neděli chtěly napravit dojem z víkendu ženy, ale veškeré naděje se ukázaly zcela liché. Od první minuty tahaly za výrazně kratší konec provazu a v ostravské ČPP areně inkasovaly jeden gól a druhým. Po první třetině svítil na tabuli skóre stav 6:0 pro domácí a bylo jasno. Tygřice se bohužel nezmohly ani na čestný zásah a na cestu vlakem si přibalily ještě horší výsledek než den předtím jejich mužští kolegové.

Autor: Karolína Laura Hornová