Extraliga žen se po turnaji EFT opět rozjíždí a tygřice odehrají dva náročné duely ve třech dnech. V pátek je čeká od půl osmé jihoměstské derby a v neděli se od 17 hodin utkají ve Stodole s Tatranem.

V pátek večer tygřice vyzvou chodovské lvice. Loňské superfinalistky na své výkony navázaly i v nové sezóně, v dosavadních šesti zápasech nenechaly svým soupeřkám ani bod a nacházejí se na druhé příčce. Modrobílý dres znovu po zahraničním angažmá obléká Magdaléna Plášková a stejnou cestou zamířila i bývalá hráčka Tigers Eliška Trojánková. Z Tatranu se navíc na Jižní Město přesunula Markéta Prontekerová, která také přispěla k posílení chodovských útočných řad.

22.10. | 19:30 | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV | VIDEO | ONLINE

Dva dny po duelu s loňským stříbrným týmem čeká ženy souboj s poraženými semifinalistkami. Start tentokrát zamíří do střešovické Stodoly, kde vyzve momentálně pátý celek tabulky. Dosavadní výsledky Tatran nepustily výš, neboť ve druhém kole podlehl ostravskému FBC po samostatných nájezdech a následně nestačil na Chodov a mistryně z Vítkovic. Střešovický kádr doznal před sezónou určitých změn. Zaznamenal spíše ztráty než posily, v červeném dresu už mimo jiné nepůsobí Lenka Faltusová nebo bývalá kapitánka Barbora Zabavská.

24.10. | 17:00 | PSN Tatran Střešovice - FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Otakar Prášek - Pulver Foton