Po reprezentační pauze měla Extraliga žen na programu dvoukolo. Páteční zápas odehrály tygřice na domácí půdě proti Chodovu, který jim uštědřil vysokou porážku. Druhý zápas se konal v neděli ve střešovické Stodole, kde si Start vedl o poznání lépe, ale nakonec všechny body zůstaly soupeři.

22.10. | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. FAT PIPE FLORBAL CHODOV | 1:8 (0:4, 0:1, 1:3)

V oslabené sestavě čelily ženy druhému celku tabulky. Silnému soupeři zpočátku vzdorovaly, samy si vypracovaly pár šancí, z nichž se ale žádná během první třetiny neujala. Naopak modrobílý celek se prosadil celkem čtyřikrát. V polovině zápasu Chodov navýšil svůj náskok už na 5:0. Byla to ale jediná branka, která za druhou dvacetiminutovku padla. Dílčí úspěch domácích zaznamenala na začátku třetí části nejlepší hráčka utkání Eliška Mrázová, když propasírovala míček za záda Jany Christianové. Do konce zápasu ale Chodov překonal domácí obranu ještě třikrát a stanovil konečné skóre 8:1.

24.10. | PSN Tatran Střešovice vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

O dva dny později sehrály ženy další zápas proti favoritovi. Do utkání vstoupily velmi odvážně a soupeři dovolily jen minimum šancí. Skóre zápasu otevřel Tatran až ve čtrnácté minutě. Obrana Startu se o chvíli později dopustila zaváhání, které domácí hráčky potrestaly, a posléze přidaly i gól do šatny. Tím se ale tygřice nenechaly zlomit a ve druhé části dokázaly snížit. Nicméně domácí si vzaly své vedení záhy zpět. Ve třetí části snížila na rozdíl dvou branek Kateřina Kovaříková a Tigers se dostávaly i do dalších šancí. Bohužel už ale žádnou branku nevsítily, naopak smolně inkasovaly v poslední minutě zápasu. Navzdory oslabené sestavě ale sehrály s favoritem důstojnou partii.

Autor: Karolína Laura Hornová