Ve sváteční den se muži vypraví do Havířova, kde vyzvou od 15 hodin domácí Torpedo. V sobotu zase přijede do Kunratic havířovský Slovan, který Start hostí od 17 hodin.

Muži nejprve poměří síly s předposledním celkem tabulky. Torpedo zatím získalo pouze čtyři body, když v pátém kole přehráli Jaroměř 4:3 v prodloužení, díky čemuž si připsali premiérové body v sezóně. Další porce bodů přibyla na konto havířovských po senzační výhře nad vedoucím celkem tabulky. Bulldogs padli v prodloužení na půdě Torpeda poměrem 6:7. Start bude mít možnost zlepšit svoji bilanci z venkovních utkání, domů do Kunratic totiž přivezl body jen dvakrát z pěti možností.

28.10. | 15:00 | Torpedo Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

Druhý havířovský celek, tentokrát Slovan, přijede do Prahy v pozici posledního celku tabulky. Na svém kontě má momentálně také jen čtyři body. První bod zapsal Slovan ve druhém kole, když podlehl v prodloužení celku FBC Letka. Tři body k tomu přidal po vítězství nad Jaroměří. Zápas se Startem pro něj bude zcela klíčový, pokud se chce odpoutat ode dna tabulky. Kunratice mohou v případě zisku plného počtu bodů pomýšlet na vyšší příčky, než je aktuálně devátá pozice.

30.10. | 17:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - TJ Slovan Havířov | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 7 dny RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Start98 Kunratice