Ve čtvrtek hostily ženy Panthers, kterým i přes velký počet šancí podlehly 1:3. V sobotu ale úspěšně složily reparát proti Mladé Boleslavi a z města automobilů přivezly tři body za těsnou výhru 3:2.

28.10. | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. Panthers Praha | 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Sváteční utkání Start začal slibně. Ve třetí minutě šel zásluhou Elišky Polákové do vedení. Navzdory mnoha gólovým příležitostem se jednalo o jediný přesný zásah první části. Na další branku se na Jižním Městě čekalo až do poloviny druhé třetiny, kdy se hostující hráčky prosadily v přesilové hře a bylo srovnáno. Ačkoli měly Tigers mnoho šancí, nedokázaly balonek usměrnit za záda hostující brankářky. Panthers naopak srovnávací branka nakopla a dokázaly vsítit ještě další dvě. Start tak odešel z utkání s prázdnou.

30.10. | MITEL Florbalová akademie MB vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | 2:3 (1:0, 1:3, 0:0)

V sobotním zápase s předposledním celkem tabulky Tigers hrály dlouho bez branek. Prolomila to až přesná střela domácí hráčky ve 12. minutě. Další gólový moment přišel zkraje druhé části, kdy tygřice srovnaly na 1:1. Boleslav ale neprodleně dokázala odpovědět a vedení si vzala zpět. Posléze Pražanky znovu srovnaly a za necelé dvě minuty zápas obrátily ve svůj prospěch. Po pěti prohraných zápasech tak konečně opět bodovaly.

Autor: Karolína Laura Hornová