První listopadovou neděli se Start vypraví do Ostravy, kde sehraje v rámci 12. kola 1.ligy zápas s FBC Letka. Utkání ve Sportovní hale Sareza začne v 15 hodin.

Letka je jedním ze dvou celků, se kterými se Start letos ještě neutkal. Oba aktéry nedělního utkání dělí v tabulce tři body, přičemž se mezi ně vklínili brněnští Gullivers, kteří mají shodný počet bodů jako Letka, ale mají nižší brankový rozdíl. Na svém kontě má ostravský tým mimo jiné i tři body ze zápasu s Karlovými Vary. Senzační výsledek se zrodil ve čtvrtém kole, kdy Letka získala skalp Západočechů po výhře 7:4.

Letka může v případě výhry pomýšlet na posun tabulkou a třeba i na to, že nahradí Start na sedmé příčce. Pražané by se teoreticky mohli dostat na dostřel šestého Kladna, na které nyní ztrácí pět bodů.

7.11. | 15:00 | FBC Letka Toman Finance Group - FAT PIPE Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo: od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní

Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Matěj Pašek