Nedělní výjezd byl pro Start úspěšný. Z Ostravy si po výhře 6:5 nad FBC Letka přivezl velmi důležité tři body.

7.11. | FBC Letka Toman Finance Group vs. FAT PIPE Start98 Kunratice | 5:6 (1:3, 3:3, 1:0)

Pražané šli po přesně zakončené standardní situaci do vedení. Následně udeřili z rychlého protiútoku a své vedení poté ještě navýšili v přesilové hře. Domácím se povedlo vsítit branku na počátku devatenácté minuty a do šaten se tak šlo za stavu 1:3.

Druhá část nabídla celkem šest branek. Nejprve se prosadil hostující Michal Strnad, který tak zkompletoval hattrick. Poté Start inkasoval v oslabení, ale o pár minut později potrestali Pražané chybu domácích v rozehrávce a vedli o tři góly. Letce se podařilo skóre zkorigovat a do třetí třetiny si tak přenesli dvougólové manko.

V poslední části domácí vstřelili gól naděje, který byl ale zároveň posledním přesným zásahem utkání. Nezměnila na tom nic ani závěrečná powerplay a Start si tak z horké ostravské půdy odvezl cenné tři body.

Autor: Karolína Laura Hornová