Druhá nejvyšší mužská soutěž má na programu 13. kolo. Start čeká výjezd na západ a utkání s Karlovými Vary, posledním soupeřem, se kterým se letos ještě neutkal. Zápas v KV aréně startuje v 17 hodin.

Západočeský celek vytěžil z dosavadních zápasů 26 bodů, o sedm více, než mají na kontě Kunratice. Nyní se Vary drží v nejlepší pětici tabulky. Na záda jim ale dýchají Kanonýři, kteří mají ztrátu čtyř bodů a jeden zápas k dobru. Právě s Kladnem v posledním kole získali Západočeši dva body za vítězství po samostatných nájezdech. Dokázali si poradit i se třetím Znojmem, kterému sebrali po těsném vítezství všechny body.

Vary mají tři hráče mezi sedmi nejproduktivnějšími z celé ligy. Navrátilec Michal Strachota, který loni oblékal dres SKV, dokonce individuálním statistikám kraluje. Za 11 zápasů zapsal úctyhodných 34 kanadských bodů.

Na Start tak čeká velmi ofenzivní soupeř, dle statistik druhý nejproduktivnější celek ligy. Západočeši by v případě výhry mohli pomýšlet i na třetí příčku, Start by se zase mohl dotáhnout na šesté Kanonýry.

14.11. | 17:00 | FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

Věnujte pozornost podmínkám vstupu do haly:
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- osoba absolvovala nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem;
- osoba absolvovala nejdéle před 24 hodinami antigenní test s negativním výsledkem;
- osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od očkování uplynulo:
od aplikace druhé dávky očkovací látky v případě dvoudávkového schématu nejméně 14 dní;
od aplikace dávky očkovací látky v případě jednodávkového schématu nejméně 14 dní;
- osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Matěj Pašek