Ačkoliv Livesport Superliga stojí kvůli reprezentační pauze, druhá nejvyšší soutěž pokračuje dál. Tento víkend má na programu 16. kolo a kunratický Start se vypraví do Brna, kde ho čeká důležité utkání s Gullivers. Zápas se v jihomoravské metropoli rozehraje v 19 hodin.

Při prvním měření sil byly oba celky velmi produktivní. V utkání padlo celkem 19 branek a vítězně z něj vyšel dvanáctigólový Start. O výhře tehdy rozhodl už v pětigólové první třetině a Brňané tahali po celou dobu za kratší konec.

Tentokrát se bude jednat o klíčový duel pro oba celky. Více než polovina základní části je minulostí a každý bod může hrát v konečném zúčtování důležitou roli. Start drží po sobotní výhře nad Jaroměří sedmou příčku, nicméně Gullivers jsou v těsném závěsu. Mají jeden zápas k dobru a na Kunratice ztrácejí tři body. Výhra by je posunula před pražský celek, ten ale naopak bude chtít svůj náskok navýšit.

27.11. | 19:00 | Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FAT PIPE Start98 Kunratice | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Matěj Pašek