O víkendu má 1. liga mužů na programu 17. kolo, které odstartuje souboj Startu s Budějovicemi. Kunratice se představí na domácí půdě proti Štírům od 16 hodin.

První prosincovou sobotu zavítá do Kunratic jihočeský celek, který momentálně balancuje na 10 příčce v tabulce. Ta jako poslední zajišťuje účast v play-off a Štíři ji hájí s pětibodovým náskokem před Torpedem Havířov.
V předchozím vzájemném měření sil dominoval po celých 60 minut pražský celek. Budějovicím dovolil pouze jedinou branku a šesti přesnými zásahy si zasloužil tři body.
Nyní jsou ve hře další tři body, které by mohly navýšit bodový rozdíl mezi sedmým Startem a osmými Gullivers. Štířům by pomohly vytvořit větší bodový polštář, který je dělí od poslední čtveřice tabulky.

4.12. | 16:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - FBC Štíři Č. Budějovice | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: FBC Štíři Č. Budějovice