Start si nedokázal o uplynulém víkendu poradit s jihočeským celkem a ze souboje dvou týmů ze středu tabulky odešel poražen.

4.12. | FAT PIPE Start98 Kunratice vs. FBC Štíři Č. Budějovice | 4:9 (1:3, 2:3, 1:3)

Na začátku utkání byly k vidění šance na obou stranách. Než se ale stihl kdokoli prosadit, rozhodčí udělili dvouminutový trest pro domácí. Tuto výhodu Štíři v šesté minutě využili a ujali se vedení, které ještě o chvíli později navýšili. Kunratice se o slovo přihlásily v 15. minutě, když se z dorážky prosadil nejlepší hráč utkání Martin Řezáč. Štíři si ale bleskově vzali dvougólové vedení zpět.
Ze šaten se vrátili odhodlanější hosté, kteří si díky dvěma brankám za necelých šest minut zajistili pohodlné vedení 5:1. Start sice svého soupeře ve druhé části přestřílel, nevytěžil ale ze svých pokusů mnoho přesných zakončení. Po druhé siréně tak prohrával o tři branky.
Do poslední části opět vstoupili budějovičtí ve větším nasazení a dál navyšovali své vedení. Kunratičtí tahali za kratší konec a zmohli se pouze na mírnou korekci skóre.
Utkání nijak neovlivnilo postavení obou týmu v tabulce, Budějovice se ale díky třem bodům přiblížily deváté příčce.

Autor: Karolína Laura Hornová