Sobotní program obstarají kromě žen také muži. Ti se stejně tak představí na domácí půdě, kde budou čelit kladenským Kanonýrům. Zápas 19. kola startuje v Kunraticích v 17 hodin.

Start bude mít šanci napravit dojem ze svého posledního domácího utkání. Před dvěma týdny doma po nepřesvědčivém výkonu podlehl Štírům. Kunratice také dostanou příležitost odčinit vysokou porážku z prvního zápasu s Kladnem. Středočeši na svém hřišti dominovali a sestřelili Start třinácti brankami. A nebyl to jediný případ, kdy Kanonýři dostáli svému jménu a vyprovodili soupeře s dvouciferným gólovým přídělem. Navzdory tomu, že se jim to letos povedlo celkem pětkrát, zůstávají poměrně za očekáváním. Nacházejí se až na páté příčce, ačkoli se s nimi počítalo jako s aspiranty na postup.

Poslední zápas před Vánoci tak může rozhodnout o tom, na jakém místě oba celky pauzu stráví. Kladno může při zaváhání Karlových Varů pomýšlet na čtvrtou příčku, Start by si mohl v ideálním případě vyměnit pozice se sedmými Gullivers.

18.12. | 17:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Kanonýři Kladno | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Kanonýři Kladno