Krátká vánoční pauza je u konce a florbalové soutěže se opět rozjíždí. Mužský tým se v neděli od 17 hodin představí na domácí půdě, kde bude usilovat o skalp Petrovic. Ty se ve 20. kole základní části pokusí získat tři body na úkor Kunratic a posunout se na 11. příčku tabulky.

Start by měl napravit své zaváhání z předchozího vzájemného utkání. Tehdy překvapivě Pražané podlehli Slezanům 6:8. Ačkoli se Petrovice nacházejí u dna tabulky, letos se prezentují sympatickými výkony. Pro jeden překvapivý výsledek nemusíme chodit daleko. Před Vánoci získali Krokodýli senzační bod proti Znojmu, které utkání zlomilo až v samostatných nájezdech.

Nedělní duel bude klíčový s ohledem na postavení v tabulce. Slezané se mohou odtrhnout od Jaroměře, se kterou mají shodný počet bodů. Kunratice si v případě zisku tří bodů pojistí osmé místo.

2.1. | 17:00 | FAT PIPE Start98 Kunratice - Z.F.K. Petrovice | VIDEO | ONLINE

OBECNÉ PODMÍNKY PRO ÚČASTNÍKY VSTUPUJÍCÍ DO HALY PŘI UTKÁNÍ
Všechny osoby, které budou vstupovat do haly, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
1) Děti do dosažení věku 12 let nemusí žádným způsobem prokazovat bezinfekčnost při vstupu do haly.
2) Všechny osoby ve věku 12 a více let, které budou vstupovat do haly při utkání či turnaji, musí splňovat jednu z následujících podmínek:
- Osoba byla očkována proti onemocnění covid-19 a od ukončení očkovacího schématu uplynulo nejméně 14 dní:
- Osoba prodělala onemocnění covid-19, uplynula u ní doba izolace a od prvního pozitivního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní;
3) Některé skupiny osob mohou do haly vstupovat v případě, že absolvovaly nejdéle před 72 hodinami RT-PCR test s negativním výsledkem. Možnost prokázat se RT-PCR testem se vztahuje pouze na:
- Osoby do dosažení věku 18 let;
- Osoby, které mají zahájené očkování, jehož očkovací schéma ještě nebylo ukončeno nebo od ukončení očkovacího schématu ještě neuplynulo 14 dní;
- Osoby, které se nemohou ze zdravotních důvodů očkovat a tento důvod mají zaznamenán v Informačním systému infekčních nemocí ISIN;
Více čtěte na: https://www.ceskyflorbal.cz/koronavirus


Autor: Karolína Laura Hornová
Foto: Start98 Kunratice