První zápas roku zvládly ženy na výbornou. Kristýna Janglová zapsala čisté konto a ofenziva se také prezentovala skvěle. Tigers v utkání dominovaly od samého začátku a z Brna si odvezly tři body za výhru 7:0.

2.1. | Bulldogs Brno vs. FATPIPE Tigers Start98 Kunratice | 0:7 (0:1, 0:3, 0:3)

Na prvních minutách zápasu se podepsala sváteční pauza a projev obou celků byl zpočátku spíše rozpačitý. Čekání na první branku prolomila až v sedmé minutě Hana Chaloupková. Tigers dostaly ve 14. minutě k dispozici přesilovou hru, kterou ale nezužitkovaly.

Ve druhé části přišlo vyloučení z řad Startu, nicméně další trest na sebe nenechal čekat dlouho. Dvě minuty si šla odsedět i domácí hráčka a za pár chvil tak dostaly Tygřice k dispozici zkrácenou přesilovku. Tu využila kapitánka Kristýna Vejvodová, na níž o chvíli později navázala Eliška Poláková, která se ze samostatného úniku nemýlila. Po dlouhém obléhání domácí branky se Start prosadil znovu a před druhou pauzou svítilo na tabuli skóre 4:0 pro hosty.

Třetí třetina přinesla ještě další tři branky Tigers. Skóre se tak zastavilo na sedmi gólech pro Pražanky, které zaslouženě zapsaly tři body do tabulky.

Autor: Karolína Laura Hornová