Tygřice sehrály s Bohemians vyrovnanou partii, v určitých pasážích měly nad soupeřkami dokonce herní převahu. Nevyužité gólové příležitosti se ale podepsaly na konečném stavu utkání, ve kterém ženy padly 3:5.

15.1. | FATPIPE Tigers Start98 Kunratice vs. FbŠ Bohemians | 3:5 (1:2, 2:1, 0:2)

Bleskové vedení zařídila Startu nekompromisním projektilem nejlepší hráčka utkání Kristina Zlatníková. Zelenobílý celek ale skóre za devět vteřin srovnal a na začátku třetí minuty dokonce otočil.

Gólová smršť se až do 29. minuty zastavila. Poté opět udeřily Klokanky a disponovaly tak dvoubrankovým vedením. Záhy se ale prosadilo produktivní duo Poláková-Balejová, přičemž druhá jmenovaná perfektní dorážkou snížila na 2:3. O 20 sekund později se z velkého brankoviště nemýlila Anna Kutnarová a bylo zaděláno na drama.

To bohužel už ve 42. minutě rozsekly hostující hráčky, které si vedení vzaly zpět. Tigers už se nezmohly na odpověď, naopak ještě při power play inkasovaly do prázdné brány a po slušném výkonu odešly z utkání poraženy.

Autor: Karolína Laura Hornová