Nedávno jsme vám představili novou lištu, kterou vidíte dole na stránce. Díky ní nás můžete podpořit každým svým on-line nákupem. A právě prostřednictvím této lišty se každý z vás může zúčastnit soutěže o titul Top fanouška a skvělou cenu, poukaz na 1500,- do Fanshopu.

Vítězem se stane ten, kdo v období od 14.6. do 14.8. přispěje z nákupů přes lištu nejvyšší částku. Připomínáme, že při nákupech neplatíte nic navíc.

Stačí si na liště si vybrat jeden z více než 800 e-shopů a nakoupit, jak jste zvyklí. Pokud se bojíte, že zapomenete nebo se vám nechce před každým nákupem chodit na náš web a klikat na lištu, nemusíte. Stačí si do prohlížeče zdarma stáhnout tohle rozšíření (dostupné pro prohlížeče Chrome a Firefox), které vám přímo na stránkách e-shopu automaticky připomene, že můžete podpořit náš klub.

Pravidla soutěže jsou následující:

1) Soutěž organizuje Start98 Praha-Kunratice, z. s. se sídlem Předškolní 420/5, 148 00 Praha-Kunratice, IČ: 03232093 (dále jen “Organizátor”).

2) Doba trvání soutěže od 14. 6. 2017 do 14.8. 2017.

3) Vyhlášení výsledků soutěže 21. 8. 2017 na Facebooku a internetových stránkách klubu (organizátora).

4) Hlavní výhra: Poukaz 1500,- do Fanshopu Start98.

5) Průběžné výsledky soutěže budou zveřejněny každé dva týdny na internetových stránkách klubu (organizátora).

6) Zúčastnit se mohou jen registrovaní uživatelé myGIVT. Registrace je možná přímo na liště na internetových stránkách klubu nebo po nainstalování myGIVT rozšíření.

7) Pořadí je stanoveno podle výše příspěvků z provedených nákupů do 14. 8. 2017.

8) Výhru a její předání zajistí organizátor.

9) Na výhry ze soutěže nevzniká právní nárok. Výherce může výhru postoupit na jinou osobu jen se souhlasem organizátora soutěže. Organizátor si tímto vyhrazuje právo upravit pravidla soutěže i během jejího trvání, včetně délky jejího trvání, či soutěž odvolat. Vymáhání cen soudní cestou je vyloučeno.

Výherce vyhlásíme 21. srpna a cenu mu předáme na našem stadionu.