Report z prvního dne Prague games:

B12: Naši nejmladší prozatím předvádějí na turnaji ofenzivní smršť. Za 2 zápasy skóre 20 – 4. Dvě výhry, vynikající fanoušci a požitek ze hry J Doufáme, že si kluci přenesou formou i do další fáze turnaje.

B14: První zápas proti outsiderovi skupiny naši kluci zvládli bez větších potíží. Soupeře z Plzně zasypali střelbou a odnesli si 3 body do tabulky. Druhý zápas dnešního dne, který začal až okolo půl deváté večer, musel potěšit oko nejednoho diváka. Strhující tempo, týmový duch a každé střídání na maximum! Po urputném boji remíza 3-3 proti Zug United a bojovná nálada do zítřejšího dne!

B16: Dorostenci nezahájili zápas dle představ. Zug United byl nad naše síly. Výborné soupeřovi krosy a naše nekompaktní hra směrem dozadu byla hlavní příčinou výhry soupeře v poměru 5-2. Do druhého zápasu nastoupil obměněný tým. Přišlo opět těžké utkání proti 1. SC TEMPISH Vítkovice. Tým pověstný výbornou technikou napříč všemi kategoriemi byl zaskočený naší aktivní hrou a skvělým výkonem našeho brankáře. Suma sumárum výhra 5-3 a slibná výchozí pozice do zítřejšího třetího zápasu.

B18: Velmi těžkou skupinu zahájili junioři výhrou 3-1 nad Zurichem. Otočený vývoj utkání, skvěle takticky odehraná partie a velké nasazení. Druhý zápas se nevyvíjel dle našich představ. Prospaný začátek a nekoncentrovanost nás stála prohranou první polovinu 2-0. Po přestávce a několika změnách se podařilo srovnat na 2-2 nicméně nakonec měl soupeř o jednu vstřelenou branku navrch.

G14: I naše dívčí kategorie se nenechala zahanbit a předvedla vynikající výkony. Po výhře 6-1 nad Olimpia Osowa Gdynia a 2-1 nad Borlänge si děvčata zajistila 6 bodů do tabulky.

Držte všem Starťákům palce i do zítřejších bojů!