V uplynulém víkendu dokázali naši hoši přehrát 6:5 v prodloužení SKV, čímž jim malinko pokazili jejich oslavy 20 let klubu. Co je ovšem důležitější, stále držíme neporazitelnost, která trvá již krásné 4 zápasy, což je v takto vyrovnané soutěži nevídaným jevem. Dokážeme ji prodloužit i tento víkend proti SK Bivoj Litvínov?


Litvínovští získali z posledních pěti zápasů pouhé 4 body, díky čemuž se jim již pomalu začíná vzdalovat účast v play-off, proto budou mít dozajista o o motivaci postaráno. Domácí hráči si budou muset dát pozor především na nestárnoucího Daniela Huliče, který je dobře známý svými zkušenostmi i bouřlivou povahou široké florbalové veřejnosti, a k Litvínovu neodmyslitelně patří skoro stejně, jako Bivoj s kancem na zádech, jenž se nachází na Litvínovském logu.

Domácí borci v posledním zápase vydřeli velmi cenou výhru v prodloužení proti SKV, kdy rozhodl kapitán Stejskal. V tabulce aktuální formy, která se počítá z posledních pěti zápasů, se díky těmto dvěma bodům Startíček vyhoupl až na samotný vrchol, v celkové tabulce Start vystoupal již na čtvrté místo. K tomu klukům pomáhá také domácí prostředí, však v tomto kalendářním roce v Kunraticích neztratili ani bod!

První vzájemné střetnutí této sezóny vyznělo lépe pro naše kluky, když dokázali v přestřelce zvítězit 8:6. Podaří se domácím navázat na skvělou bodovou sérii i v dalším zápase a zabojují o ještě lepší postavení v tabulce? Předposlední domácí zápas základní části můžete vidět i vy, již v neděli 18.2. v 16:45 v Kunraticích.