Skončené 26. kolo první florbalové ligy přineslo rozuzlení konečného postavení v tabulce. Až následná nedělní volba soupeřů však přiřkla Startu98 soupeře do nadstavby čtvrtfinále play-off.

Poté, co si v neděli Havířov vybral nedaleké Petrovice, sáhli i druzí v pořadí, Black Angels, po regionálním soupeři, kunratickém Startu 98. Bude se tak jednat o vůbec vzájemné první měření sil v historii play-off a taktéž první pražské derby v rámci play-off první ligy.

V této sezoně se Start a Black Angels utkali dvakrát, přičemž výhoda domácího prostředí hrála velkou roli. V prvním duelu v Čakovicích BA zvítězili 14:5, ve 20. kole zase utkání ovládl Start 6:2. Před derby tak nelze určit jasného favorita. Lze však předpokládat, že se bude jednat o ofenzivní florbal, který přinese gólové hody. Oba týmy mají kvalitní hráče a předvádějí v průběhu sezony skvělé herní kombinace, které lahodí oku diváka.

Přijďte podpořit Start98 a pomozte mu tažením letošním play-off tak, jak tomu bylo v minulých letech. První dvě utkání se hrají v sobotu od 16:00 v Čakovicích a neděli od 13:30 na Podvinném mlýně.