Mužský A tým vstoupil do play-off! Bohužel z prvních dvou zápasů naši borci vydřít výhru nedokázali, stav série proti Black Angels je po prvním hracím víkendu 0:2.

Víkendové zápasy, ač výsledkově rozdílné, se nesly v podobném duchu. V obou utkáních hráli naši kluci aktivní útočný florbal, ovšem často ztroskotali na výtečně chytajícím brankáři hostí Matiáškovi.

Sobotní zápas byl v celém svém průběhu velice vyrovnaný a značnou část byli hlavními aktéry především oba gólmani. Když v 54. minutě srovnával Volf ve vlastním oslabení na 4:4, zdálo se, že se zápas protáhne do prodloužení . To ovšem odmítl minutu do konce Jakub Boček, který využil hrubé obrany našich hráčů a chladnokrevně zakončil - 5:4 pro Black Angels. Závěrečná hra Startíčku při power play již kýžené vyrovnání nepřinesla, a tak jsme museli skousnout první prohru v sérii.

Do druhého utkání nastoupili naši chlapci odhodlaně, ovšem po několika chybách v obraně a naopak mnoha neproměněných vyložených šancích prohráli první třetinu 1:4. Do začátku druhé třetiny vystřídal v brance Startíčku sobotního nejlepšího hráče Zavadila Lupoměch, který udržel několik střel Black Angels před brankovou čárou do 35. minuty, kdy ho z bezprostřední blízkosti prostřelil hostující kapitán Nekola. Další branka již ve druhé periodě nepadla. Do třetí třetiny naši kluci naskočili s novým herním systémem, čímž se tato třetina proměnila v přestřelku, kterou ovšem opět vyhráli hráči Black Angels. Suma sumárum - prohra 3:10, která vypadá rozhodně hůře, než byla situace na hřišti.

Zbraně Starťáci ale rozhodně neskládají a již v sobotu od 18:00 budou chtít ukázat před domácími fanoušky, že sezóna ještě neskončila!