Vážení členové Startu98,

není pro mne vůbec jednoduché oznámit Vám informaci o svém odchodu z pozice šéftrenéra a ukončení tak mého působení v oddílu vůbec. Po dlouhém zvažování jsem se rozhodl přijmout nabídku týmu Tatran Střešovice, do kterého přestupuji ke dni 1. 5. 2018 na pozici šéftrenéra elitních kategorií.

Rád bych, aby klub i nadále pokračoval v nastavené filosofii a vizi. Myslím si, že se nám k dnešnímu dni podařilo ujít velký kus cesty směrem ke zkvalitnění všech procesů uvnitř klubu. Chtěl bych poděkovat především všem hráčům a trenérům za jejich neuvěřitelný progres a pokrok napříč všemi kategoriemi. Dále bych rád poděkoval všem rodičům, kteří svoje děti podporují ve sportování, a ještě více mě těší přízeň velkého množství rodičů, kteří nám byli vždy k dispozici pro jakoukoliv pomoc a podporu oddílu.

V klubu nenastane bezvládí. Je připraven postupný proces předávání mé agendy novému šéftrenérovi mládeže, kterým právě od května bude Ondřej Schuller. Člověk, kterého jsem si já vybral za svého nástupce a jsem přesvědčen o tom, že bude tuto roli plnit více než kvalitně. Představení Ondry bude probíhat právě v těchto měsících a chceme, aby vše kontinuálně pokračovalo.

Rád bych se s většinou z Vás rozloučil osobně, takže se budu nadále pohybovat na trénincích, a budu k dispozici pro vaše dotazy. Kromě toho určitě plánuji navštívit červnové rozloučení se sezónou.

Děkuji Vám za pochopení a přeji Startu vše nejlepší do budoucích sezón.

V Praze, dne 22. 3. 2018

Jakub Menhart